Przechowuj więcej i oszczędzaj więcej dzięki transporterom od Toyota Material Handling

Toyota Material Handling Europe wprowadza na rynek europejski nowe rozwiązania w zakresie transporterów Zautomatyzowane transportery palet Toyota Radioshuttle i Toyota Autoshuttle przemieszczają się po wyspecjalizowanych systemach regałowych Toyota z dużą prędkością, bezpiecznie i nie uszkadzając towarów. Te wysokiej gęstości systemy magazynowania pozwalają wykorzystać do 80% przestrzeni magazynu, zwiększając przestrzeń składowania i poprawiając przepustowość.

Dzięki włączeniu do rodziny transporterów Autoshuttle, oferta Toyoty w zakresie składowania bezalejkowego rozszerza się. Transporter jest w stanie umieszczać i odbierać umieszczone na paletach towary o masie do 1500 kg w szybki, bezpieczny i efektywny sposób. Niedawno udoskonalony transporter Toyota Radioshuttle jest w stanie przemieszczać ładunki do 1800 kg i jest dostępny z systemem zarządzania flotą Toyota oraz akumulatorami litowo-jonowymi, umożliwiającymi ponad 16 godzin pracy. Oba typy transporterów przyczyniają się do zwiększenia produktywności i oszczędności, szczególnie w środowiskach wiążących się z wysokimi kosztami, takich jak chłodnie.

Transportery umożliwiają zaoszczędzenie czasu i kosztów, ponieważ operatorzy poświęcają mniej czasu na obsługę palet i wózki mogą być wykorzystywane bardziej efektywnie. Jest to także elastyczny system kompatybilny z przepływem pracy FIFO i LIFO, idealny do zapełniania niewykorzystanej przestrzeni nad halą ekspedycji lub tworzenia bufora nad tunelem do komisjonowania.

Wózki paletowe Toyota Autoshuttle

Rozwiązania wykorzystujące transportery wspierają również podejście lean Toyoty. Radioshuttle to inteligentny transporter ładunków, który można połączyć z systemem WMS lub może pracować w połączeniu ze zautomatyzowanymi wózkami magazynowymi Autopilot.

Order Manager, inteligentne oprogramowanie do obsługi zamówień, śledzi dokładną lokalizację wszystkich transporterów i towarów, zapewniając sprawny przepływ pracy dzięki przemieszczaniu transporterów w odpowiednim czasie do kolejnego wózka/zamówienia podczas uzupełniania. To w pełni zautomatyzowane rozwiązanie gęstego składowania oferuje pełną kontrolę nad magazynem, przy minimalnym ryzyku utraty lub uszkodzenia towarów i maksymalnej wydajności zapewniającej znaczącą redukcję kosztów zapasów.

Wszystkie systemy regałowe i transportery są budowane z myślą o maksymalnej wydajności i w pełni wspierane przez Europejską sieć serwisową Toyoty, zapewniającą jakość i know-how.

Innowacje i technologie przyszłości

Innowacje i technologie przyszłości

Smart Logistics oraz Logiconomi już dzisiaj stanowią źródło rozwiązań pozwalających nam na realizację naszej wizji przyszłości.

Dowiedz się więcej >

Wózki automatyczne

Wózki automatyczne

Wiele firm korzysta z rozwiązań umożliwiających automatyzację procesów transportowych. Oferowana przez nas gama zautomatyzowanych wózków i transporterów wykorzystuje zaawansowane, elastyczne technologie przyczyniające się do wzrostu poziomu wydajności kosztowej i energetycznej operacji transportowych.

Dowiedz się więcej >

Rozwiązania regałowe

Rozwiązania regałowe

Pomożemy ci zoptymalizować działalność, ograniczyć koszty i zwiększyć produktywność dzięki optymalnemu rozwiązaniu w zakresie składowania.

Dowiedz się więcej >

Radioshuttle in a specialised racking

BT Radioshuttle

Jesteś zainteresowany naszymi półautomatycznymi transporterami ładunków? Szybki transporter przemieszczający ładunki w specjalnych regałach, sterowany zdalnie przez operatora.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko