W jaki sposób zautomatyzowane wózki widłowe zoptymalizują działanie Twojego magazynu?

Automatyczne wózki magazynowe

W jaki sposób zautomatyzowane wózki widłowe zoptymalizują działanie Twojego magazynu?

Wózki automatyczne i półautomatyczne

Zautomatyzowane wózki magazynowe

 • Wózki prowadzone automatycznie
 • Precyzyjne prowadzenie laserowe
 • Do 2,5 t

Model Autopilot jest dostępny w wielu wersjach przystosowanych do konkretnego rodzaju działalności: transportu poziomego, piętrowania lub uzupełniania poziomu zapasów. Poruszające się bez udziału operatora pojazdy przejmują wykonywanie powtarzanych często operacji przenoszenia ładunków pomiędzy liniami produkcyjnymi i magazynami lub systemami przenośnikowymi. Zaawansowana technologia laserowa gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, zaś zastosowanie konstrukcji standardowych wózków sprawia, że mogą być one eksploatowane również z trybie ręcznym.

Zautomatyzowane wózki platformowe

 • Ciągniki prowadzone automatycznie
 • Prowadzenie za pomocą taśmy magnetycznej
 • Możliwość holowania ładunków do 0,5 t

TAE050 jest tanim i łatwym w uruchomieniu kompaktowym ciągnikiem ładunków prowadzonym za pomocą taśmy magnetycznej mocowanej do podłoża. Może być on stosowany do prostych operacji transportu poziomego z punktu A do B, jak również do odbierania i dowożenia ładunków. Idealnie nadaje się do holowania ciężarów do 500 kg lub do przewożenia ładunków o masie do 140 kg, umieszczonych w przymocowanych do niego uchwytach. Skaner bezpieczeństwa oraz przyjazny dla użytkownika ekran dotykowy sprawiają, że ów automatyczny transporter ładunków jest niezwykle bezpieczny i dokładny.

Półautomatyczne wózki

 • Bezprzewodowe zdalne sterowanie
 • Nadają się do pracy w niskich temperaturach i podwyższonej wilgotności
 • Do 1,8 t

BT Radioshuttle jest półautomatycznym, zapewniającym wysoką prędkość jazdy transporterem ładunków współpracującym ze specjalistycznymi systemami regałowymi. Może być sterowany zdalnie, zaś umieszczanie i zdejmowanie palet może odbywać się przy pomocy wózka do wysokiego składowania lub wózka z przeciwwagą. Model Radioshuttle idealnie nadaje się do magazynów gęstego składowania, zwiększając liczbę przechowywanych palet, a tym samym zapewniając oszczędność miejsca i czasu.

T-ONE: Inteligentne oprogramowanie z zakresu automatyki firmy Toyota

Oprogramowanie T-ONE jest instalowane w postaci warstwy integrującej, która za pomocą funkcji Toyota Autopilot komunikuje się z pojazdami sterowanymi automatycznie (AGV) oraz z istniejącą infrastrukturą, taką jak systemy zarządzania magazynami, identyfikacji towarów i innymi urządzeniami do obsługi i podawania materiałów. Inteligentne oprogramowanie oferuje solidność i optymalizuje wykorzystanie zasobów magazynu. Zapewnia elastyczność, płynną integrację oraz ciągłą pracę.

Toyota i Vanderlande - Rozwiązania w pełni zautomatyzowane

Rozwiązania w pełni zautomatyzowane

 • Automatyzacja procesów logistycznych
 • We współpracy z Vanderlande
 • Dla magazynów i centrów dystrybucyjnych wszystkich firm

Wraz z naszą siostrzaną firmą Vanderlande oferujemy szeroką gamę zintegrowanych, w pełni zautomatyzowanych rozwiązań (innowacyjne systemy, inteligentne oprogramowanie i pełna obsługa serwisowa w cyklu życia produktu) w celu wdrożenia szybkiej, niezawodnej i wydajnej technologii automatyzacji w Twoich działaniach.

Dowiedz się więcej na https://www.vanderlande.com

Działalność produkcyjna

Działalność produkcyjna

Jednym z głównych obszarów, w których służymy pomocą, jest działalność produkcyjna. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczać Państwu najlepsze rozwiązania przyczyniające się do prowadzenia działalności produkcyjnej w jak najbardziej wydajny i oszczędny sposób.

Dowiedz się więcej >

Jesteśmy specjalistami od Twojej branży

Jesteśmy specjalistami od Twojej branży

Staramy się poznać Twoje indywidualne potrzeby, by móc zaoferować jeszcze wyższy poziom jakości i niezawodności, oraz by dostosować nasze rozwiązania do Twoich konkretnych wymagań.

Dowiedz się więcej >

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

W działalności produkcyjnej stosujemy zasadę „lean manufacturing” i pracujemy zgodnie z systemem typu „pull”, co oznacza, że produkujemy tylko to, co zamawiasz.

Dowiedz się więcej >

Finansowanie wózków

Finansowanie wózków

Nasza kompleksowa oferta rozwiązań finansowych zapewnia spokój umysłu, tak byś mógł się w pełni skoncentrować na prowadzeniu swojej podstawowej działalności.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko