Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepsze korzystanie z naszej witryny. OK

Logiconomi Forum na CeMAT 2018

NIECH EKSPERCI Z BRANŻY ZAINSPIRUJĄ CIĘ DO SKORZYSTANIA Z NAJNOWSZYCH TRENDÓW

Witamy na forum Toyota Logiconomi

Na forum Logiconomi zaproszeni przez nas zewnętrzni i wewnętrzni eksperci wypowiadają się na temat kluczowych kwestii związanych z naszą branżą. Każdego dnia w CeMAT będziesz mieć możliwość zgromadzenia informacji na temat trendów zachodzących w jednym z następujących obszarów: logistyka 4.0, systemy autonomiczne, bezpieczeństwo, robotyka, sztuczna inteligencja, duże zbiory danych, TPS oraz praktyki lean. Niezależnie od tego, którą z tych dziedzin się pasjonujesz, zapraszamy do odwiedzenia Pawilonu 32 i zadawania pytań naszym czołowym ekspertom: Sam Nomura, konsultant TPS, Simon Floyd, Microsoft, Jan van der Velden z siostrzanej firmy Vanderlande, i wielu innych. Poniżej można się przekonać, co mamy w zanadrzu, jednakże należy pamiętać o pobraniu programu w celu uzyskania całościowego wglądu.

Główne punkty wypowiedzi naszych najważniejszych prelegentów...

Sztuczna inteligencja, robotyka i nowe technologie: przygotowując się na nadchodzącą przyszłość - w postępie geometrycznym

Randall van Poelvoorde, założyciel RobotXperience

Korzystanie z automatyki i robotyki stanowi obecnie normę w branży, jednak daje się łatwo udowodnić, że podróż dopiero się zaczyna. Sztuczna inteligencja i wprowadzenie robotów do pracy wraz z ludźmi stanowią kolejne etapy tej podróży, zaś geometrycznego wzrostu kompetencji robotów nie da się już ignorować. Randall van Poelvoorde jest ekspertem w tej dziedzinie i przygotuje dla Was skłaniający do refleksji ogólny zarys tematyki.

 

Wtorek, 24 kwietnia: 11:00 - 14:00

 

Bezpieczeństwo od góry do dołu: przypadek Heineken

Reyes Gonzalez, Globalny Kierownik BHP, Heineken

Bezpieczeństwo jest kluczową kwestią w każdej przestrzeni roboczej, co wydaje się mieć szczególne zastosowanie w sektorze logistyki i przetwórstwa, gdzie wypadki nadal zdarzają się zbyt często. Reyes Gonzalez jest siłą napędową programu bezpieczeństwa w Heineken, który został wprowadzony na podstawie podejścia odgórnego w ramach grupy i który przyniósł mierzalne i imponujące rezultaty.

 

Środa, 25 kwietnia: 11:00 - 14:00

 

Osiągnij maksymalną jakość produktów dzięki metodologii lean

Sam Nomura, Starszy Konsultant TPS w Toyota Group

Pan Nomura posiada wieloletnie doświadczenie, jakie zdobył w Japonii opracowując metodologie w ramach Toyota Production System. Jedną z kluczowych wartości firmy Toyota jest „Kaizen”, co oznacza ciągłe ulepszanie. W swojej prezentacji pan Nomura podzieli się z nami podejściem, które przyjął do wdrożenia dziesięcioletniego projektu ulepszającego, którego rezultatem była wyjątkowa poprawa jakości oraz zmniejszenie liczby reklamacji produktów objętych gwarancją w sześciu fabrykach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Japonii.

 

Czwartek, 26 kwietnia: 11:00 - 14:00

Automatyzacja: Spełnianie coraz większych potrzeb klientów

Jan van der Velden, Dyrektor Rynkowy ds. Magazynowania, Vanderlande

Handel elektroniczny całkowicie zmienił oczekiwania klientów. Obecnie oczekują oni szybkości i elastyczności procesu zamawiania i dostawy - i chcą, abyś podążał dokładnie za ich potrzebami. W rezultacie handel elektroniczny i globalne usługi magazynowe stoją przed wieloma wyzwaniami. Jan van der Velden objaśni, jak możemy skorzystać dzięki tej możliwości i w jaki sposób automatyzacja może pozwolić na dodatkowe wyróżnienie się w branży.

 

Piątek, 27 kwietnia: 11:00 - 14:00

ODBIERZ DARMOWY BILET NA CEMAT 2018