Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepsze korzystanie z naszej witryny. OK

Pracowniek firmy Albert Heijn

Albert Heijn opiera się na idei I_Site, zapewniającej bezpieczniejsze i wydajne kosztowo działanie

Dzięki I_Site, zarządzanie flotą firmy Albert Heijn jest w całości kontrolowane przez Toyota Material Handling, co umożliwia zredukowanie kosztów utrzymania i naprawy szkód w infrastrukturze do minimum.
Dłoń na panelu z przyciskami

Smart Access

Firma Albert Heijn zdecydowała się na wprowadzenie funkcji Smart Access, która wymaga od pracowników zastosowania identyfikatora do uruchomienia wózka. Co więcej, przed uruchomieniem należy przeprowadzić cyfrową kontrolę wózka.

Operator jest więc odpowiedzialny za przeprowadzenie kontroli maszyny, decydując, czy jej eksploatacja jest zgodna z zasadami bezpieczeństwa. W tej sposób kierowca jest zaangażowany w proces, co nie tylko zwiększa poczucie odpowiedzialności za własność, lecz również poprawia bezpieczeństwo w środowisku kierowcy i pozostałych pracowników.

Magazyny firmowe

Większa odpowiedzialność prowadzi do zmniejszenia szkód

„Zauważyłem, że konieczność kontroli przed uruchomieniem wózka ma dla kierowców bardzo duże znaczenie, gdyż muszą samodzielnie przeprowadzić całą kontrolę, by mieć pewność, że pracują na bezpiecznym pojeździe”, wyjaśnia Dirk-Jan van Lienden, nadzorca łańcucha dostaw w Albert Heijn.

„Po dwóch latach od wdrożenia I_Site, nasi pracownicy traktują wózki z wyraźnie większą dbałością. W rezultacie zaobserwowaliśmy znaczący spadek liczby wypadków”.

Obliczono, że zwrot inwestycji nastąpi po trzech latach, przynosząc oczekiwany spadek kosztów szkód o 30% oraz spadek kosztów konserwacji i napraw o 5%. Biorąc pod uwagę rzeczywiste wartości, Albert Heijn przewiduje, że zwrot nastąpi po 2,5 roku i przekroczy wstępne oczekiwania.

O firmie Albert Heijn

O firmie Albert Heijn

Albert Heijn jest największą w Holandii siecią supermarketów, dysponującą ponad 900 sklepami i 6 centrami dystrybucji. Każdego tygodnia centra te dostarczają ponad 13 milionów paczek do poszczególnych sklepów. Aby usprawnić operację na tak wielką skalę, Albert Heijn korzysta z ponad 1,500 wózków elektrycznych zakupionych od Toyota Material Handling. W celu zmniejszenia kosztów szkód i konserwacji, dwa lata temu w magazynie Albert Heijn wdrożono program I_Site w celu zarządzania flotą wózków. Jednostka przetwarzania danych I_Site zamontowana na wózkach pozwala na dodawanie wielu zastosowań i funkcji.

  • Lokalizacja: Geldermalsen, Nieuwegein, Tilburg Pijnacker, Zaandam i Zwolle; Holandia
  • Branża: handel detaliczny
  • Pracownicy: ponad 100,000 osób pracuje w Holandii dla marki Albert Heijn
  • Wózki Toyota: wózki elektryczne, w tym wózki do komplementacji zamówień i wózki wysokiego składowania
  • Zastosowania: komplementacja zamówień, uzupełnianie, załadunek/rozładunek
  • Zmiany: 2

Może Cię również zainteresować

Zarządzanie flotą Toyota I_Site

Zarządzanie flotą Toyota I_Site

I_Site łączy Twoją flotę, zbiera dane i zapewnia ogląd bieżącej sytuacji oraz podpowiada, jak optymalizować pracę.

Dowiedz się więcej >
Sprzedaż detaliczna i działalność magazynowa

Sprzedaż detaliczna i działalność magazynowa

Pomagamy przedsiębiorcom w minimalizowaniu liczby operacji transportowych oraz jak w najszybszej realizacji całego procesu - od przyjęcia towarów, aż po dostarczenie ich do punktu odbioru.

Dowiedz się więcej >
Wózki do kompletacji zamówień niskiego poziomu

Wózki do kompletacji zamówień

Nasze wózki idealnie nadają się do kompletacji zamówień ze wszystkich poziomów. Szybkie i wydajne wózki do kompletacji zamówień, charakteryzujące się wysokim poziomem ergonomii.

Dowiedz się więcej >
Wózki wysokiego składowania w magazynie

Wózki wysokiego składowania

Seria wózków wysokiego składowania o dużej mocy oferuje duże przyspieszenie i wyjątkowe właściwości jezdne, celem optymalnego przemieszczania palet.

Dowiedz się więcej >