Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepsze korzystanie z naszej witryny. OK

EcoVadis przyznaje firmie Toyota nagrodę „Best Group Engagement”

Firma Toyota Material Handling Europe otrzymała nagrodę „Best Group Engagement” w ramach konkursu „Sustainable Procurement Leaders Awards 2018”. Nagroda przyznawana jest firmom, które zobowiązały się do przejrzystości poprzez pomiar i harmonizację swoich wyników we wszystkich podmiotach na platformie EcoVadis.

We wtorek 10 kwietnia EcoVadis zorganizowało w Paryżu doroczne wydarzenie „Sustainable Procurement Leaders Awards” Sustain, podczas której firmy zostały nagrodzone za wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju i przejrzystości. Nagroda „Best Group Engagement” została przyznana firmie Toyota Material Handling Europe, która po raz pierwszy została przyznana przez EcoVadis na poziomie grupy w 2012 roku, a od tego czasu EcoVadis rozszerzyła ocenę na 26 podmiotów. W 2017 roku cztery europejskie fabryki, 21 krajowych firm handlowych oraz grupa jako całość zostały ocenione i nagrodzone jedenastoma złotymi, trzynastoma srebrnymi oraz dwoma brązowymi ocenami.

Kontakt z mediami

Toyota Material Handling Polska
Marcin Mańka, Marketing Manager
+48 22 753 20 00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >

„Jestem bardzo wdzięczny i dumny z tego, że jestem częścią zespołu, który zdobywa liczne nagrody Ecovadis w Europie. Wspiera to nas w budowaniu zaufania do naszych klientów, dostawców i pracowników. Daje również dużo nowej energii, do osiągania jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku. Kaizen, czyli ciągłe doskonalenie, jest jedną z 5 podstawowych wartości firmy Toyota” - powiedział Ralph Cox, Starszy Wiceprezes ds. Marketingu i Sprzedaży, Toyota Material Handling Europe, odbierając nagrodę. „Chciałbym podziękować zespołowi ds. zrównoważonego rozwoju za kierowanie tą inicjatywą i wsparcie naszych 28 mistrzów zrównoważonego rozwoju w całej Europie, którzy byli lokalną siłą napędową tych wyników.”

EcoVadis ułatwia firmom prowadzenie interesów z Toyota Material Handling Europe. Kompleksowa platforma oraz coroczna ponowna ocena każdego z uczestniczących podmiotów Toyota Material Handling zapewnia łatwy dostęp do raportów wydajności obejmujących 150 kategorii zakupów dotyczących środowiska, pracy, uczciwych praktyk biznesowych oraz zrównoważonych zamówień. EcoVadis zapewnia łatwe w użyciu oceny zrównoważonego rozwoju i jest używany przez wiodące międzynarodowe korporacje oraz ponad 40 tys. partnerów z łańcucha wartości w 120 krajach.

10 kwietnia 2018

Może Cię również zainteresować

Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju

Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju

Dzięki wspólnemu wysiłkowi podnosimy poziom bezpieczeństwa, ograniczamy negatywny wpływ na środowisko i optymalizujemy procesy biznesowe.

Dowiedz się więcej >
Droga Toyoty

Droga Toyoty

Nasza misja polega na możliwie największej poprawie wydajności operacji transportu wewnętrznego, z jakimi masz do czynienia w swojej firmie. Aby osiągnąć ten cel, wprowadzamy w życie zestaw wartości nazywany „The Toyota Way.”

Dowiedz się więcej >
Zdrowe miejsca pracy dla wszystkich grup wiekowych

Zdrowe miejsca pracy

Poprzez kampanię 2016-2017, wraz z EU-OSHA, dążymy do stworzenia zdrowego i produktywnego środowiska pracy dla wszystkich grup wiekowych.

Dowiedz się więcej >
Dołącz do zespołu

Dołącz do zespołu

Nieustannie staramy się doskonalić nasze produkty oraz metody pracy. Aby osiągnąć ten cel, chcemy współpracować z ludźmi, którzy podobnie jak my pasjonują się logistyką i techniką.

Dowiedz się więcej >