Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepsze korzystanie z naszej witryny. OK

Toyota  automatyzacji AGV

Toyota zaprezentowała inteligentne oprogramowanie w zakresie automatyzacji AGV - T-ONE.

Toyota Material Handling Europe wprowadziła na rynek nowe, autorskie, inteligentne oprogramowanie w zakresie automatyzacji, T-ONE, podczas targów LogiMAT w Stuttgarcie (13-15 marca). T-ONE (Optymalizacja - Nawigacja - Egzekwowanie) korzysta z perspektywicznego myślenia i stanowi część podejścia lean stosowanego przez firmę Toyota w zakresie optymalizacji skuteczności i korzystania z zasobów magazynowych. T-ONE stanowi centralny punkt rozwiązań firmy Toyota w dziedzinie automatyzacji, integrując procesy obsługi klienta i zapewniając pełen przegląd i kontrolę przepływu materiałów.

Oprogramowanie T-ONE jest instalowane w postaci warstwy integrującej, która za pomocą funkcji Toyota Autopilot komunikuje się z pojazdami sterowanymi automatycznie (AGV) oraz z istniejącą infrastrukturą, taką jak systemy zarządzania magazynami, identyfikacji towarów i innymi urządzeniami do obsługi i podawania materiałów.

Inteligentne oprogramowanie oferuje solidność i elastyczność, co przyczynia się do łatwego skalowania działań i szybkiego kompletowania zleceń. Czyni to oprogramowanie właściwym do zastosowań obejmujących dużą liczbę pojazdów.

„Oprogramowanie T-ONE jest kluczowym systemem umożliwiającym i tworzącym zastosowania o wysokim poziomie skuteczności. Nasi klienci skorzystają z ciągłego przepływu pracy i płynnej integracji z systemami miejscowymi”, mówi Hans Larsson, Dyrektor ds. Rozwiązań Logistycznych w Toyota Material Handling Europe, „co pozwoli łatwiej wykonać krok ku automatyzacji”.

Kontakt z mediami

Toyota Material Handling Polska
Marcin Mańka, Marketing Manager
+48 22 753 20 00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >

Optymalizacja przepływu pracy i skuteczności

Oprogramowanie T-ONE optymalizuje wykonywanie zamówień oraz planowanie tras i wykorzystania pojazdów, utrzymując ciągły przepływ materiałów. System umożliwia również łatwą skalowalność działań. Gdy konieczne jest zwiększenie wydajności lub rozszerzenie działalności, z łatwością można dodać nowe pojazdy do istniejącego systemu. Wszelkie informacje mogą być przeglądane za pomocą graficznego interfejsu użytkownika, umożliwiającego również wgląd w kluczowe wskaźniki efektywności w celu dokonania ulepszeń procedur.

Inteligentna i szybka nawigacja

Dzięki zaawansowanemu systemowi kontroli floty, T-ONE zawsze wybiera idealną ścieżkę dla pojazdów sterowanych automatycznie, redukując czas oczekiwania i jazdy bez obciążenia. Cała flota pojazdów podlega dynamicznemu układaniu tras lub przekierowywaniu poprzez ciągłe planowanie optymalnego wykorzystania pojazdów, zgodnie ze statusem floty, dostępną powierzchnią, buforami pamięci i bieżącą kolejką zamówień. Dodatkowo T-ONE przypisuje zamówienia do najbardziej odpowiednich pojazdów, biorąc pod uwagę ogólną sytuację i czas dostawy.

Bezpieczne i dokładne egzekwowanie

Dzięki inteligentnemu przydzielaniu zamówień oraz stale optymalnemu planowaniu tras, wszystkie ładunki są dostarczane na miejsce we właściwym czasie, rzetelnie i efektywnie. Oprogramowanie komunikuje się z innymi systemami, aby mieć pewność kiedy konieczny jest odbiór ładunku, zapewniając tym samym solidne i efektywne przetwarzanie zamówień i gwarantując optymalny przepływ pracy i wykorzystanie pojazdów.

15 Marca 2018

Może Cię również zainteresować

Innowacje i technologie przyszłości

Innowacje i technologie przyszłości

Smart Logistics oraz Logiconomi już dzisiaj stanowią źródło rozwiązań pozwalających nam na realizację naszej wizji przyszłości.

Dowiedz się więcej >
Wózki automatyczne

Wózki automatyczne

Wiele firm korzysta z rozwiązań umożliwiających automatyzację procesów transportowych. Oferowana przez nas gama zautomatyzowanych wózków i transporterów wykorzystuje zaawansowane, elastyczne technologie przyczyniające się do wzrostu poziomu wydajności kosztowej i energetycznej operacji transportowych.

Dowiedz się więcej >
autopilot Toyota

W jaki sposób zautomatyzowane wózki widłowe optymalizują twój magazyn?

Kto obecnie może sobie pozwolić na marnowanie zasobów lub spowolnienie swich działań? Dlaczego więc nie rozważyć automatyzacji wszystkich powtarzalnych zadań?

Dowiedz się więcej >
Manager patrzy na system I_Site

Program zarządzania flotą I_Site

I_Site łączy Twoją flotę, zbiera dane i daje przegląd tego, co się dzieje i podpowiada jak zoptymalizować działania logistyczne.

Dowiedz się więcej >