Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepsze korzystanie z naszej witryny. OK

Nagroda German Design Award 2018 dla wózków wysokiego składowania BT Reflex serii R

Pełniący rolę lidera w swojej kategorii wózek wysokiego składowania BT Reflex serii R oferowany przez Toyota Material Handling został nagrodzony wyróżnieniem German Design Award 2018. Jego smukła i funkcjonalna sylwetka okazała się nie mieć sobie równych w kategorii Doskonałego Designu Produktu.

Cieszące się międzynarodowym uznaniem nagrody, jakie można zdobyć podczas konkursu German Design Award są przyznawane przez specjalną radę, która składa się z pochodzących z wielu krajów członków. Doceniają oni wyjątkowe projekty, które przyczyniają się do wzrostu wartości marki produktu.

“Według mnie, projektowanie wózków widłowych polega na koncentrowaniu się na potrzebach obsługujących je ludzi. Zmagamy się z wyzwaniem polegającym na wdrożeniu ergonomicznych i dobrze wyglądających rozwiązań pozwalających operatorowi na wykorzystanie pełni możliwości wózka” - zauważył Oliveira Andersson, Dyrektor ds. Designu w Toyota Material Handling Europe, który nieustannie doskonali produkty firmy od 1995 roku. Wózki wysokiego składowania BT Reflex są na rynku już od dawna. W pierwotnej wersji ich wnętrze było niezwykle proste. Po tym, jak w latach 70-tych i 80-tych zaczęto przywiązywać - w wielu branżach - większą uwagę do potrzeb klientów, projektanci bardziej skoncentrowali się na użytkowniku. Zmodernizowana seria wózków BT oferowała operatorom znacznie wyższy komfort pracy. Dzięki temu w roku 1982 wózek wysokiego składowania BT1350E został wyróżniony pierwszą nagrodą projektową iF za wyjątkowy poziom ergonomii. Na przestrzeni lat wszystkie modele były doskonalone zgodnie z wyznawaną w firmie Toyota filozofią Kaizen (ciągłego doskonalenia). Firma Toyota Material Handling zdobyła wcześniej nagrodę German Design Award 2016 za wózek BT Levio serii P.

Kontakt z mediami

Toyota Material Handling Polska
Marcin Mańka, Marketing Manager
+48 22 753 20 00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >

Może Cię również zainteresować

Innowacje i technologie przyszłości

Innowacje i technologie przyszłości

Smart Logistics oraz Logiconomi już dzisiaj stanowią źródło rozwiązań pozwalających nam na realizację naszej wizji przyszłości.

Dowiedz się więcej >
Historia Centrum Projektowego

Historia Centrum Projektowego

Czerpiąc inspirację z wyznawanych przez markę Toyota wartości oraz z panujących na rynku trendów, zawsze projektujemy wyposażenie do transportu wewnętrznego koncentrując się na potrzebach naszych klientów.

Dowiedz się więcej >
Wózki wysokiego składowania w magazynie

Wózki wysokiego składowania

Seria wózków wysokiego składowania o dużej mocy oferuje duże przyspieszenie i wyjątkowe właściwości jezdne, celem optymalnego przemieszczania palet.

Dowiedz się więcej >
System Produkcyjny Toyoty (TPS)

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

W działalności produkcyjnej stosujemy zasadę „lean manufacturing” i pracujemy zgodnie z systemem typu „pull”, co oznacza, że produkujemy tylko to, co zamawiasz.

Dowiedz się więcej >