Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepsze korzystanie z naszej witryny. OK

Nasza filozofia Logiconomi

Toyota Material Handling prezentuje perspektywiczne podejście do rozwoju efektywnych, ekonomicznych procesów logistycznych, obejmujących praktyki lean, innowacje i współpracę z podobnie myślącymi partnerami. Nazwą naszego sposobu myślenia jest: Logiconomi.

Koncentrowanie się na wydajności procesów logistycznych

  • Współpraca za wszystkimi partnerami w celu wdrażania najnowszych trendów
  • Znajdowanie odpowiedzi
  • Pełna historia serwisowa

Dzięki naszej filozofii Logiconomi zadajemy pytania i znajdujemy na nie odpowiedzi - staramy się współpracować z klientami oraz koncentrującymi się na przyszłości partnerami, by już dzisiaj określać potrzeby jutra oraz dostarczać produkty i usługi, które pozwolą je spełnić.

Nagrody dla studentów Logiconomi

Częścią naszego podejścia jest nasz program nagród dla studentów Logiconomi, który ma na celu zachęcenie do świeżego i innowacyjnego myślenia o obsłudze materiałów. Na lata 2017-2018 zaplanowano dwa elementy naszego programu nagród dla studentów. Toyota Logistic Design Competition oraz Toyota Logistics Engineering Challenge.

Rewolucja logistyki w e-commerce

Od koncepcji do realizacji

Może Cię również zainteresować

Innowacje i technologie przyszłości

Innowacje i technologie przyszłości

Smart Logistics oraz Logiconomi już dzisiaj stanowią źródło rozwiązań pozwalających nam na realizację naszej wizji przyszłości.

Dowiedz się więcej >
Wózki automatyczne

Wózki automatyczne

Wiele firm korzysta z rozwiązań umożliwiających automatyzację procesów transportowych. Oferowana przez nas gama zautomatyzowanych wózków i transporterów wykorzystuje zaawansowane, elastyczne technologie przyczyniające się do wzrostu poziomu wydajności kosztowej i energetycznej operacji transportowych.

Dowiedz się więcej >
Aktywny Układ Stabilizacji (SAS)

Aktywny Układ Stabilizacji (SAS)

Owo innowacyjne rozwiązanie zdecydowanie podnosi poziom bezpieczeństwa pracy oraz przyczynia się do zmniejszenia poziomu zmęczenia kierowcy i ogólnych kosztów eksploatacji. Dynamiczny układ wykrywa wszelkie oznaki niestabilności wózka i automatycznie podejmuje odpowiednie działania korygujące.

Dowiedz się więcej >
Unikalna gama produktów z akumulatorami litowo-jonowymi

Unikalna gama produktów z akumulatorami litowo-jonowymi

Akumulatory litowo-jonowe są o 30% wydajniejsze niż ich kwasowo-ołowiowe odpowiedniki, co znacząco obniża emisję CO2

Dowiedz się więcej >