Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepsze korzystanie z naszej witryny. OK

Toyota Radioshuttle

Popraw wydajność z systemami shuttle od Toyoty

Toyota Material Handling przedstawia nowy model platformy regałowej samojezdnej. Transporter palet Radioshuttle oraz nowy Autoshuttle to idealne rozwiązanie do systemów regałowych.Poprawia bezpieczeństwo towarów transportowanych w obrębie magazynu,podnosi stopień wykorzystania powierzchni magazynowej ponad 80% oraz nie wymaga stałej obecności obsługi.

Nowy Autoshuttle Toyoty pozwala transportować spaletowane towary o masie do 1500 kg w szybki i bezpieczny sposób. Natomiast nowa ulepszona odsłona Transportera Palet Radioshuttle pozwala transportować ładunki o masie do 1800 kg i jest dostępna w wersji z bateriami litowo-jonowymi z 16 godzinnym zapasem mocy. Obydwa rozwiązania poprawiają wydajność pracy w sposób znaczący, zwłaszcza w szczególnych warunkach pracy, takich jak np.chłodnie.

Nowe Platformy Paletowe Toyoty pozwalają na znaczącą redukcję kosztów operacji magazynowych. Są to systemy pozwalające w elastyczny sposób realizować przepływy towarów na magazynie, maksymalizując stopień wykorzystania powierzchni oraz minimalizując ryzyko strat związanych z ryzykiem uszkodzenia towaru, które w przypadku pracy w sposób tradycyjny jest znacząco wyższe.

Kontakt z mediami

Toyota Material Handling Polska
Marcin Mańka, Marketing Manager
+48 22 753 20 00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >

Toyota Autoshuttle transporter palet

Nowy Radioshuttle oraz Autoshuttle mogą pracować w połączeniu z innymi rozwiązaniami typu Autopilot Toyoty w ramach Systemu Zarządzania Magazynem (WMS). System wspierany innowacyjnym oprogramowaniem, steruje pracą urządzeń zapewniając płynną i efektywną pracę. Przyczynia się to do redukcji kosztów, poprawy bezpieczeństwa i podniesienia efektywności.

Systemy Radioshuttle i Autoshuttle są w pełni wspierane przez Dział Rozwoju Produktów oraz serwis Toyoty na obszarze całej Europy.

Zobacz broszurę systemów satelitarnych Toyota

Może Cię również zainteresować

Innowacje i technologie przyszłości

Innowacje i technologie przyszłości

Smart Logistics oraz Logiconomi już dzisiaj stanowią źródło rozwiązań pozwalających nam na realizację naszej wizji przyszłości.

Dowiedz się więcej >
Wózki automatyczne

Wózki automatyczne

Wiele firm korzysta z rozwiązań umożliwiających automatyzację procesów transportowych. Oferowana przez nas gama zautomatyzowanych wózków i transporterów wykorzystuje zaawansowane, elastyczne technologie przyczyniające się do wzrostu poziomu wydajności kosztowej i energetycznej operacji transportowych.

Dowiedz się więcej >
Rozwiązania regałowe

Rozwiązania regałowe

Pomożemy ci zoptymalizować działalność, ograniczyć koszty i zwiększyć produktywność dzięki optymalnemu rozwiązaniu w zakresie składowania.

Dowiedz się więcej >
Sfinansuj zakup wózka

Sfinansuj zakup wózka

Nasza kompleksowa oferta rozwiązań finansowych zapewnia spokój umysłu, tak byś mógł się w pełni skoncentrować na prowadzeniu swojej podstawowej działalności.

Dowiedz się więcej >