Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepsze korzystanie z naszej witryny. OK

Engineering Challenge

Startuje pierwsza edycja konkursu dla inżynierów

Po dwóch zakończonych edycjach i w trakcie trzeciej wiemy już, że Toyota Logistic Design Competition (konkurs projektowania logistycznego Toyota) to skuteczna koncepcja. Każdego roku zgłoszenia napływają z całego świata, a finałowe projekty zmieniają obecny kształt logistyki i wprowadzają innowacyjne rozwiązania.

Toyota Logistic Engineering Challenge 2018 – Od koncepcji do rzeczywistości

Teraz Toyota Material Handling Europe podejmuje kolejne wyzwanie i zaprasza szwedzkich studentów i absolwentów kierunków inżynierskich do stworzenia innowacyjnych, ale jednocześnie wykonalnych rozwiązań dla zwycięskiego projektu z zeszłego roku: FLOCK. FLOCK to autonomiczny pojazd logistyczny, stworzony z myślą o optymalizacji przepływu pracy, efektywności ekologicznej i wartości. Projekt ten rzuca wyzwanie temu, w jaki sposób rozwiązania zautomatyzowane mogą autonomicznie współpracować w sposób, a jaki wózki obsługiwane przez człowieka nie są w stanie.

Konkurs zaczyna się dzisiaj, a zgłoszenia przyjmowane są do 20 listopada 2017 r. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 5000€, 3000€ i 1500€. Dodatkowo, wszyscy zwycięzcy będą mieć możliwość złożenia wniosku o udział w płatnym stażu w Centrum Badań i Rozwoju Toyota Material Handling Manufacturing Sweden.

Uczestnicy mogą dowiedzieć się więcej i zgłosić swoje uczestnictwo w konkursie na stronie engineering.toyota-forklifts.eu.

Toyota Logistic Engineering Challenge, wraz z Toyota Logistic Design Competition, jest częścią programu Logiconomi firmy Toyota. Logiconomi jest słowem używanym w firmie Toyota Material Handling w celu opisania sposobu myślenia - dążenie do „odchudzonego zarządzania”, eliminacji odpadów, maksymalizacji efektywności i zmniejszenia kosztów.

Kontakt z mediami

Toyota Material Handling Polska
Marcin Mańka, Marketing Manager
+48 22 753 20 00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >

Może Cię również zainteresować

Innowacje i technologie przyszłości

Innowacje i technologie przyszłości

Smart Logistics oraz Logiconomi już dzisiaj stanowią źródło rozwiązań pozwalających nam na realizację naszej wizji przyszłości.

Dowiedz się więcej >
Nasza filozofia Logiconomi

Nasza filozofia Logiconomi

Przyszłościowe podejście do rozwoju wydajnych, ekonomicznych procesów logistycznych, obejmujące rozwiązania lean, innowacje i współpracę.

Dowiedz się więcej >
Historia Centrum Projektowego

Historia Centrum Projektowego

Czerpiąc inspirację z wyznawanych przez markę Toyota wartości oraz z panujących na rynku trendów, zawsze projektujemy wyposażenie do transportu wewnętrznego koncentrując się na potrzebach naszych klientów.

Dowiedz się więcej >
Dołącz do zespołu

Dołącz do zespołu

Nieustannie staramy się doskonalić nasze produkty oraz metody pracy. Aby osiągnąć ten cel, chcemy współpracować z ludźmi, którzy podobnie jak my pasjonują się logistyką i techniką.

Dowiedz się więcej >