Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepsze korzystanie z naszej witryny. OK

Toyota prezentuje autorskie rozwiązania dla akumulatorów litowo-jonowych

Toyota prezentuje autorskie rozwiązania dla akumulatorów litowo-jonowych

Nasi klienci, od 2014 roku, używają tej sprawdzonej technologii w wielu zastosowaniach, maksymalizując czas pracy oraz produktywność swoich działań.

Od wprowadzenia na rynek oferty opartej o akumulatory litowo-jonowe w 2013 r. Toyota Material Handling Europe jest jednym z wiodących w branży dostawców wózków zasilanych elektrycznie. W 2016 roku znacznie poszerzono istniejący asortyment zasilanych wózków paletowych i sortowników. Od tego czasu klienci mogli wybierać z szerokiego asortymentu obejmującego również zasilacze, wózki wysokiego składowania, ciągniki holownicze i wózek widłowy z przeciwwagą.

Kontakt z mediami

Toyota Material Handling Polska
Marcin Mańka, Marketing Manager
+48 22 753 20 00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >

akumulatory litowo-jonowe Toyota

Przez lata klienci mogli czerpać korzyści z zasilania litowo-jonowego. Akumulatory umożliwiają ładowanie okazjonalne, eliminując konieczność wymiany baterii, zapasowe baterie lub miejsca ładowania. Ponadto, rozwiązanie to jest znacznie bardziej energooszczędne, zmniejszając emisję CO2, a także koszty energii. Akumulatory litowo-jonowe również nie wymagają konserwacji, aby zmaksymalizować czas pracy bez przestojów i wydajność pracy klientów.

 

Dzięki praktycznemu wykorzystaniu kompetencji grupy Toyota, akumulatory litowo-jonowe zapewniają konfigurację modułową. Oznacza to, że klienci mogą uzyskać odpowiednią wielkość baterii zgodną z ich potrzebami. Dzięki niewielu częściom konfiguracja modułowa zapewnia również elastyczność po sprzedaży, co gwarantuje maksymalny czas pracy bez przestojów. Niezależnie od skali działalności, autorskie rozwiązanie zapewnia szybki zwrot, co sprawia, że jest odpowiednie do wszystkich typów zastosowań zarówno tych o niskiej, jak i wysokiej intensywności. Dzięki przedłużonej, nieograniczonej 7-letniej gwarancji klienci zyskują pewność.

Może Cię również zainteresować

Innowacje i technologie przyszłości

Innowacje i technologie przyszłości

Smart Logistics oraz Logiconomi już dzisiaj stanowią źródło rozwiązań pozwalających nam na realizację naszej wizji przyszłości.

Dowiedz się więcej >
Unikalna gama produktów z akumulatorami litowo-jonowymi

Unikalna gama produktów z akumulatorami litowo-jonowymi

Akumulatory litowo-jonowe są o 30% wydajniejsze niż ich kwasowo-ołowiowe odpowiedniki, co znacząco obniża emisję CO2

Dowiedz się więcej >

Rozwiązania litowo-jonowe firmy Toyota

Teraz w ofercie w pełni zintegrowane akumulatory litowo-jonowe dla całego asortymentu, montowane zgodnie ze standardami wysokiej jakości TPS Toyoty.

Dowiedz się więcej >
Gama naszych produktów

Gama naszych produktów

Przyjrzyj się pełnej gamie naszych wózków widłowych, w tym w wersjach dostosowanych do wysokiego składowania, wózków paletowych oraz wózków do kompletacji zamówień.

Dowiedz się więcej >