Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepsze korzystanie z naszej witryny. OK

Wózek wysokiego składowania firmy Toyota otrzymał nagrodę Red Dot: Best of the Best

Wózek wysokiego składowania BT Reflex z serii E, zaprojektowany i wyprodukowany przez Toyota Material Handling Europe, otrzymał najwyższe wyróżnienie w konkursie „Red Dot: Best of the Best”. Panel ekspertów przyznaje uznawaną na całym świecie pieczęć jakości wyłącznie najlepszym produktom w danej kategorii.

BT Reflex z serii E to jedyny na świecie wózek wysokiego składowania z pochylaną kabiną, który od momentu premiery zapewnia najwyższą wydajność obsługi. Zaprojektowany został z myślą o osiąganiu wysokiej wydajności na dużej wysokości, a jego unikalna, pochylana kabina, przezroczysty dach oraz konstrukcja masztu zapewniają doskonałą widoczność ładunku. przez cały czas. Został zaprojektowany w taki sposób, by zredukować obciążenie fizyczne operatora przy wykonywaniu powtarzalnych operacjach na znacznych wysokościach.

Kontakt z mediami

Toyota Material Handling Polska
Marcin Mańka, Marketing Manager
+48 22 753 20 00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >

„Projektując wózki BT Reflex serii E, pamiętaliśmy, że nie chodzi tu o wózek, lecz o skupienie się na człowieku, o ludzki wymiar” - mówi Magnus Oliveira Andersson, kierownik działu Toyota Material Handling Europe.

Komentując zgłoszenie firmy Toyota, jury podsumowało: „Wózki wysokiego składowania BT Reflex serii E zachwycają harmonijną konstrukcją, która sprawia, że wszystkie szczegóły doskonale się uzupełniają. Oparty na dobrze przemyślanej funkcjonalności, ten wózek gwarantuje najwyższą jakość transportu w zastosowaniach z zakresu wysokiego składowania. Zaprojektowany został z zachowaniem wyraźnego ukierunkowania na użytkownika, wózka ergonomia zapewnia operatorowi wysoki poziom komfortu, co przekłada się na wyjątkową wydajność.”

„Zdobycie wyróżnienia Red Dot: Best of the Best to zasłużone uznanie doskonałej wydajności. Nagrodzone produkty charakteryzują się innowacyjną symbiozą estetyki i funkcji. Fakt, że tak mała liczba zgłoszeń otrzymała najwyższe wyróżnienie świadczy o rygorystycznym charakterze kryteriów oceny stosowanych w konkursie. Chciałbym bardzo serdecznie pogratulować laureatom ich sukcesu” - powiedział prof. Dr Peter Zec, założyciel i dyrektor generalny Red Dot Award.

11 kwiecień 2018

Może Cię również zainteresować

Gama naszych produktów

Gama naszych produktów

Przyjrzyj się pełnej gamie naszych wózków widłowych, w tym w wersjach dostosowanych do wysokiego składowania, wózków paletowych oraz wózków do kompletacji zamówień.

Dowiedz się więcej >
Wózki wysokiego składowania w magazynie

Wózki wysokiego składowania

Seria wózków wysokiego składowania o dużej mocy oferuje duże przyspieszenie i wyjątkowe właściwości jezdne, celem optymalnego przemieszczania palet.

Dowiedz się więcej >
Historia Centrum Projektowego

Historia Centrum Projektowego

Czerpiąc inspirację z wyznawanych przez markę Toyota wartości oraz z panujących na rynku trendów, zawsze projektujemy wyposażenie do transportu wewnętrznego koncentrując się na potrzebach naszych klientów.

Dowiedz się więcej >
Droga Toyoty

Droga Toyoty

Nasza misja polega na możliwie największej poprawie wydajności operacji transportu wewnętrznego, z jakimi masz do czynienia w swojej firmie. Aby osiągnąć ten cel, wprowadzamy w życie zestaw wartości nazywany „The Toyota Way.”

Dowiedz się więcej >