Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepsze korzystanie z naszej witryny. OK

Toyota Production System

W działalności produkcyjnej stosujemy zasadę „lean manufacturing” i pracujemy zgodnie z systemem typu „pull”, co oznacza, że produkujemy tylko to, co zamawiasz. Dzięki temu możemy wytwarzać nasze wyroby zgodnie z zasadą „just-in-time”, zapewniając płynny przebieg wszystkich procesów. Oczywiście cały czas na bieżąco śledzimy procesy i poddajemy je kontroli i weryfikacji, dążąc do ich nieustannego doskonalenia.

How TPS can benefit your operation

 • Wysoka jakość
 • Stosunek jakości do ceny
 • Dostawa na czas
 • Troska o środowisko
 • Bezpieczeństwo i higiena pracy

Stosowanie zasad TPS umożliwia nam produkowanie wysokiej jakości produktów o przystępnych cenach, które zawsze są dostarczane naszym klientom na czas. Prowadząc działalność produkcyjną przykładamy dużą wagę do ochrony środowiska naturalnego - po zakończeniu swego cyklu życia, wszystkie nasze produkty nadają się do recyklingu. Zapewniamy też bezpieczne warunki pracy - zarówno członkom naszego personelu, jak i naszym klientom.

TPS gwarancją wysokiej jakości produktów

 • Dokładnie na czas
 • Jidoka: ujawnianie problemów
 • Kaizen: nieustanne doskonalenie się

Wszystkie nasze wózki są projektowane w niezwykle innowacyjny sposób, z uwzględnieniem najnowszych trendów logistycznych. Nieustannie inwestujemy również w działalność badawczą i rozwojową. Ponad 95% wózków jest produkowanych w naszych europejskich fabrykach w Szwecji, Francji oraz we Włoszech – wszystkie powstają zgodnie z filozofią Toyota Production System. Możesz być pewny tego, że zakupione od nas wózki zostały poddane gruntowym testom, oraz że były przez całe swoje życie serwisowane zgodnie z zasadami Toyota Service Concept - jest to gwarancja najwyższego poziomu ich jakości. 

Znaczenie TPS dla członków naszego zespołu

Znaczenie TPS dla członków naszego zespołu

 • Mocna kultura bezpieczeństwa i jakości
 • Dobrze zdefiniowany zakres odpowiedzialności
 • Możliwość pracy na różnych stacjach i rozwijania umiejętności

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w stosowaniu filozofii TPS, możemy zaoferować Ci jakość, na jaką zasługujesz. Nie boimy się również powierzać naszym pracownikom znacznej odpowiedzialności, bo wiemy, że nasze podejście stymuluje ich do ciągłego rozwoju i doskonalenia.

Może Cię również zainteresować

Gama naszych produktów

Gama naszych produktów

Przyjrzyj się pełnej gamie naszych wózków widłowych, w tym w wersjach dostosowanych do wysokiego składowania, wózków paletowych oraz wózków do kompletacji zamówień.

Dowiedz się więcej >
Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju

Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju

Dzięki wspólnemu wysiłkowi podnosimy poziom bezpieczeństwa, ograniczamy negatywny wpływ na środowisko i optymalizujemy procesy biznesowe.

Dowiedz się więcej >
Toyota Service Concept

Toyota Service Concept

Poprzez Toyota Service Concept - ustrukturyzowane podejście optymalizacji naszych usług - wyrażamy naszą pasję dotyczącą serwisu.

Dowiedz się więcej >
Droga Toyoty

Droga Toyoty

Nasza misja polega na możliwie największej poprawie wydajności operacji transportu wewnętrznego, z jakimi masz do czynienia w swojej firmie. Aby osiągnąć ten cel, wprowadzamy w życie zestaw wartości nazywany „The Toyota Way.”

Dowiedz się więcej >