Kierownik ds. sprzedaży wózków używanych

Lokalizacja: Jaktorów

Praca mobilna na terenie całego kraju

Zadania:

  • Zarządzanie sprzedażą wózków używanych w sieci Field/KAM
  • Zarządzanie sprzedażą wózków używanych w kanale Trader/Dealer
  • Rozwój sprzedaży w kanale e-Commerce w sieci Internetowej
  • Realizacja planów sprzedaży w zakresie wartości sprzedaży i marży
  • Analizy i prognozy dotyczące rozwoju rynku wózków używanych
  • Nadzoruje i kontroluje koszty realizacji transakcji w tym odnowień wózków używanych
  • Prowadzi negocjacje handlowe i dotyczące odkupu wózków używanych
  • Bierze czynny udział w projektach działu R&U oraz projektach firmowych TMHPL

Oczekiwania:

  • 3-5 lat doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym
  • Bardzo dobra znajomość branży wózków widłowych nowych i używanych
  • Znajomość intralogistyki i sprzedaży B2B
  • Wysokie umiejętności planowania i organizacji
  • Zdolności komunikacyjne i budowania relacji biznesowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego min. B2
  • Wykształcenie wyższe
  • Pozytywne nastawienie handlowe i otwartość na zmiany
  • Tolerancja presji
  • Mobilność, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia roczna)
  • Umowa o pracę
  • Profesjonalny cykl szkoleń, w tym szkolenie wdrożeniowe ogólnofirmowe i stanowiskowe
  • Narzędzia pracy (samochód  służbowy – Toyota, do użytku prywatnego; telefon; laptop)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna i stomatologiczna (pakiet Medicover i duża sieć placówek medycznych współpracujących)
  • MultiKafeteria MyBenefit (w tym Karta MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną)
  • Ścieżka rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie studiów podyplomowych lub MBA
  • Dofinansowanie urlopu
  • Karty lunchowe Edenred
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Dostęp do aplikacji Inspiro (audiobooki)
Wyczyść wszystko