Miejsce pracy: Jaktorów

ZADANIA:

  • Zarządzanie i koordynowanie pracy Warsztatu i Magazynu wózków widłowych
  • Zarządzanie zespołem 20-40 osób
  • Realizacja projektów związanych z rozwojem Warsztatu i Magazynu zgodnie z metodologią i wymogami Lean Management (TPS)
  • Monitorowanie jakości i efektywności całego procesu napraw warsztatowych i procesów magazynowych
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Optymalizacja procesów
  • Przygotowanie raportów i analiz
  • Odpowiedzialność za budżet

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem na stanowisku związanym
    z rozbudowanymi procesami produkcyjnymi i/lub logistycznymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: produkcja/logistyka
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint)
  • Samodzielność, proaktywność
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Doskonała organizacja pracy i planowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Podejmowanie inicjatywy, kreatywność
  • Pozyskiwanie współpracy
  • Wytrwałość
  • Asertywność
  • Mobilność

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Profesjonalne wdrożenie i cykl szkoleń
  • Narzędzia pracy: samochód (Toyota), laptop, telefon
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Wypłatę 100% wynagrodzenia w przypadku zwolnienia lekarskiego związanego z COVID-19
  • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
  • Dofinansowanie do urlopu i/lub szkoleń
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Dostęp do aplikacji Inspiro (audiobooki)

Wyczyść wszystko