Lakiernik

Nowe stanowisko w nowej lakierni Miejsce pracy: Jaktorów, ul. Potockiego 1 A

Praca zmianowa w cyklu tygodniowym
- I zmiana w godz.: 6:00 – 13:30
- II zmiana w godz. 14:00 – 21:30

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac lakierniczych i blacharsko-lakierniczych
  • Uprawnienia operatorskie na obsługę wózków widłowych – mile widziane
  • Punktualność
  • Samodzielność, samodyscyplina
  • Umiejętność pracy zespołowej

ZADANIA:

  • Wykonywanie napraw blacharsko-lakierniczych i lakierniczych  wózków widłowych
  • Lakierowanie wózków widłowych

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Umowę o pracę
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wypłatę 100% wynagrodzenia w przypadku zwolnienia lekarskiego w związku z COVOD-19
  • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Piłkarską drużynę firmową – piłka nożna

Co warto wiedzieć o rekrutacji w obecnej sytuacji?

  1. Rekrutujemy zarówno online (Skype, Teams) i telefonicznie  jak i bezpośrednio. Jeśli konieczne jest przeprowadzenie spotkania F2F (bezpośredniego), odbywa się ono z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i obowiązujących obostrzeń (w maseczkach, z zachowaniem min 2m odległości).
  2. W trakcie rozmowy telefonicznej lub via Skype/Teams spodziewaj się takich samych pytań, jak w przypadku spotkania F2F. Zadamy pytania o Twoją biografię zawodową, motywację, opowiemy o stanowisku i strukturze, odpowiemy na wszystkie pytania. Poznasz nas, a my Ciebie.
  3. Zdajemy sobie sprawę, że te rozmowy będziecie prowadzić w dużej części w domach, że w tle może pojawić się dziecko, które potrzebuje uwagi, kot lub pies, liczymy się z tym. Również jesteśmy rodzicami/mamy swoich pupili, którzy mogą domagać się i naszej uwagi.
  4. Jesteśmy przygotowani na scenariusz, w którym obecna sytuacja może się wydłużać. Korzystamy ze zdalnych rozwiązań, przeprowadzamy zdalne szkolenia wdrożeniowe dla nowych Pracowników, organizujemy i umożliwiamy pracę z wielu lokalizacji w kraju.
Wyczyść wszystko