Magazynier (magazyn części zamiennych)

Poszukujemy pracowników na stanowisko Magazynier

Miejsce pracy: Jaktorów, ul. Potockiego 1

Praca zmianowa.
Godziny pracy: 08:00-16:00/ 11:00-19:00

ZADANIA:

  • rozładunek i załadunek wózków widłowych/części zamiennych
  • dbanie o prawidłowy przepływ towarów i dostaw w magazynie oraz ich kontrola jakościowo-ilościowa
  • wystawianie i kontrola przyjmowanych dokumentów magazynowych
  • ochrona składowanych towarów przed uszkodzeniem i utratą ich wartości

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • uprawnienia operatorskie na wózki widłowe – warunek konieczny
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie we współpracy z kierowcami
  • odpowiedzialność, dokładność, zdyscyplinowanie
  • umiejętność obsługi komputera w stopniu dobrym

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do szkoleń i urlopu
  • Piłkarską drużynę firmową – piłka nożna

Wyczyść wszystko