Specjalista ds. gwarancji wózków widłowych

Jaktorów ul. Potockiego 1 A

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z gwarancjami
  • Dbałość o terminową realizację złożonych gwarancji
  • Systematyczna analiza danych dotyczących gwarancji
  • Kontrola pod względem merytorycznym, ilościowym i finansowym zleceń gwarancyjnych
  • Współpraca z innymi działami naszej organizacji w zakresie gwarancji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne lub ostatni rok studiów
  • rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Silna motywacja do osiągnięcia stawianych celów
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność
  • Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię roczną
  • Umowę o pracę
  • Profesjonalne wdrożenie
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Multikafeterię MyBenefit ( w tym kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do posiłków i urlopu
  • Premia za staż pracy
  • Porady prawne
  • Dofinasowanie studiów podyplomowych lub MBA
  • Piłkarską drużynę firmową – piłka nożna

Wyczyść wszystko