Nasi istotni klienci

Dowiedź się jak nasi klienci używają wózków Toyota. 


"Ponieważ zamówiliśmy wózki paletowe BT Lifter w specjalnej barwie , pracujemy teraz unitakowymi wózkami paletowymi w oficjalnym kolorze Milki"

Thomas Jacobs,
Regional Field Manager
Mondelez Belgium BVBA

Zdeněk Gabrhel Manager Techniczny w Hame w Czechach

"Jednym z naszych najbardziej wymagających procesów jest produkcja owoców kandyzowanych, w której używamy dużej ilości cukru. Produkt ten bardzo szybko przykleja się do wózka i powoduje ogniska korozji. Nasze wózki Wet Spec radzą sobie zdecydowanie lepiej w tych warunkach niż ich poprzednicy" - powiedział Zdenek Gabrhel. 

Branża: Producent konserwowanych produktów w Czechach.

Produkty: BT Lifter ‘Wet Spec’Wózki ręczne paletowe

Czytaj więcej o Hame

Witold Jarecki, Dyrektor Zarządzający w Sun Garden w Polsce

"Obecnie używamy 22 wózki paletowe. Stosowanie wózków BT Pro Lifter M  ułatwia proces produkcji ponieważ nie potrzeba wiele wysiłku do transportu ciężkich ładunków. Nasi pracownicy są z nich bardzo zadowoleni" powiedział dyrektor zarządzający Witold Jarecki.

Branża: Przedsiębiorsto produkcyjne w Polsce

Produkt: BT Lifter M, Wózki z przeciwwagą

Czytaj więcej o Sun Garden

István Bernula, Manager Logistyki w Rossman Węgry

Główny magazyn firmy Rossman na Węgrzech zarządza flotą wózków magazynowych od Toyota Material Hangling Hungary, w tym 27 BT Optio OSE250

Toyota Material Handling dostarcza wózki do Rossmann'a od 14 lat. W filmie Istvan Bernula, Manager Logistyki w Rossmann Hungary, tłumaczy dlaczego firma polega na wózkach Toyoty i BT, włączając w to BT Optio. Czytaj więcej o firmie Rossmann

Branża: Drogerie i Kosmetyki
Produkt: BT Staxio, BT Reflex, BT Optio

Wyczyść wszystko