Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepsze korzystanie z naszej witryny. OK

Nasza wizja przyszłości

Nasza filozofia Logiconomi

Koncentrowanie się na wydajności procesów logistycznych

 • Współpraca za wszystkimi partnerami w celu wdrażania najnowszych trendów
 • Znajdowanie odpowiedzi
 • Pełna historia serwisowa

Dzięki naszej filozofii Logiconomi zadajemy pytania i znajdujemy na nie odpowiedzi - staramy się współpracować z klientami oraz koncentrującymi się na przyszłości partnerami, by już dzisiaj określać potrzeby jutra oraz dostarczać produkty i usługi, które pozwolą je spełnić.

Inteligentne wózki

Skorzystaj z naszego uhonorowanego wieloma nagrodami rozwiązania I_Site, dzięki któremu wózki stają się prawdziwie inteligentnymi urządzeniami

 • Monitoruj wydajność wózków i operatorów
 • Podnieś poziom bezpieczeństwa
 • Zredukuj koszty

Nasza filozofia, dzięki której transport wewnętrzny staje się bezpieczniejszy i wydajniejszy. Dzięki podłączeniu do systemu I_Site wózki widłowe Toyoty stają się inteligentnymi maszynami, którymi można zarządzać w niezwykle skuteczny i wydajny sposób.

Tak właśnie działa I_Site >

Automatyzacja

Zacznij od prostych rozwiązań automatycznych

Dzięki oferowanemu przez Toyota Material Handling automatycznemu ciągnikowi Autopilot TAE050, automatyzacja procesów nie jest już kosztownym i skomplikowanym zadaniem. Bezwidłowe urządzenie TAE050 jest proste w montażu i uruchomieniu. Porusza się po wyznaczonej taśmą magnetyczną trasie i stosuje się do poleceń wydawanych przez umieszczone w podłodze znaczniki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o wózkach automatycznych? >

Przejdź na rozwiązania półautomatyczne

W celu optymalizacji magazynowych operacji kompletacji, oferujemy zdalnie sterowane wózki do kompletacji zamówień. Nasze niskopoziomowe wózki do kompletacji zamówień 1,2 t i 2,5 t - t-mote, są dostępne jako wózki półautomatyczne ze zdalnym sterowaniem i zapewniają o 20% większą wydajność, wyższy poziom bezpieczeństwa w magazynie i mniejsze zmęczenie operatora.

Odkryj gamę półautomatycznych wózków do komplementacji zamówień >

automatyzacja

Przejście na w pełni zautomatyzowane rozwiązania

Czy jesteś gotów na to, by wykonać kolejny krok do częściowej lub pełnej automatyzacji swojego magazynu?

Mamy duże doświadczenie w uruchamianiu tego rodzaju obiektów w całej Europie. Zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie doświadczonego zespołu naszych ekspertów pracujących w centrum rozwiązań logistycznych w Geteborgu - europejskiej stolicy automatyzacji.

Toyota i Vanderlande oferują w pełni zautomatyzowanych rozwiązań

Rozwiązania w pełni zautomatyzowane

Wraz z naszą siostrzaną firmą Vanderlande oferujemy szeroką gamę zintegrowanych, w pełni zautomatyzowanych rozwiązań (innowacyjne systemy, inteligentne oprogramowanie i pełna obsługa serwisowa w cyklu życia produktu) w celu wdrożenia szybkiej, niezawodnej i wydajnej technologii automatyzacji w Twoich działaniach.

Dowiedz się więcej

Rozwiązania wspierające zrównoważony rozwój

Rozwiązania wspierające zrównoważony rozwój

W jaki sposób Toyota może mi pomóc?

 • Poprawa poziomu bezpieczeństwa mojej działalności
 • Ograniczenie negatywnego wpływu mojej firmy na środowisko
 • Podniesienie wydajności moich procesów

Poznaj nasze podejście do zrównoważonego rozwoju >

Rozwiązania energetyczne

 • Monitorowanie i zmniejszanie ilości zużywanej przeze mnie energii
 • Eksploatowanie naszych wydajnych energetycznie wózków z akumulatorami litowo-jonowymi
 • Korzystanie z naszych innowacyjnych rozwiązań z ogniwami paliwowymi

Dowiedz się więcej o technologii akumulatorów litowo-jonowych >

Rozwiązania zintegrowane

T-ONE: Inteligentne oprogramowanie z zakresu automatyki firmy Toyota

Oprogramowanie T-ONE jest instalowane w postaci warstwy integrującej, która za pomocą funkcji Toyota Autopilot komunikuje się z pojazdami sterowanymi automatycznie (AGV) oraz z istniejącą infrastrukturą, taką jak systemy zarządzania magazynami, identyfikacji towarów i innymi urządzeniami do obsługi i podawania materiałów. Inteligentne oprogramowanie oferuje solidność i optymalizuje wykorzystanie zasobów magazynu. Zapewnia elastyczność, płynną integrację oraz ciągłą pracę.

Rozwiązania nawigacyjne

Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa i wydajności, możemy wdrożyć w Twoim magazynie system RFID, który umożliwia bezpośrednie przesyłanie komend do wózków. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie, doskonale sprawdzające się przy różnych stopniach automatyzacji. Pozwala ono na przekazywanie do zautomatyzowanych pojazdów informacji o ich otoczeniu. Rozwiązania nawigacyjne umożliwiają komunikację pomiędzy magazynem i wózkiem - dzięki nim pojazdy wiedzą, gdzie kończy się regał, albo gdzie dokładnie zlokalizowane jest konkretne gniazdo.

Może Cię również zainteresować

Zarządzanie flotą Toyota I_Site

Zarządzanie flotą Toyota I_Site

I_Site łączy Twoją flotę, zbiera dane i zapewnia ogląd bieżącej sytuacji oraz podpowiada, jak optymalizować pracę.

Dowiedz się więcej >
Wózki automatyczne

Wózki automatyczne

Wiele firm korzysta z rozwiązań umożliwiających automatyzację procesów transportowych. Oferowana przez nas gama zautomatyzowanych wózków i transporterów wykorzystuje zaawansowane, elastyczne technologie przyczyniające się do wzrostu poziomu wydajności kosztowej i energetycznej operacji transportowych.

Dowiedz się więcej >
Aktywny Układ Stabilizacji (SAS)

Aktywny Układ Stabilizacji (SAS)

Owo innowacyjne rozwiązanie zdecydowanie podnosi poziom bezpieczeństwa pracy oraz przyczynia się do zmniejszenia poziomu zmęczenia kierowcy i ogólnych kosztów eksploatacji. Dynamiczny układ wykrywa wszelkie oznaki niestabilności wózka i automatycznie podejmuje odpowiednie działania korygujące.

Dowiedz się więcej >
System Produkcyjny Toyoty (TPS)

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

W działalności produkcyjnej stosujemy zasadę „lean manufacturing” i pracujemy zgodnie z systemem typu „pull”, co oznacza, że produkujemy tylko to, co zamawiasz.

Dowiedz się więcej >