Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepsze korzystanie z naszej witryny. OK

Jakie cechy sprawiają, że wózek jest „inteligentny”?

Wszystkie inteligentne wózki Toyota są wyposażone w sprzęt telematyczny już zintegrowany z wózkiem podczas produkcji. Zapewnia to możliwość połączenia wózka. Po połączeniu dane generowane przez inteligentny wózek Toyota są przesyłane bezpośrednio z wózka do centralnej bazy danych. Dostęp do informacji można uzyskać za pośrednictwem portalu lub mobilnej aplikacji.

Lista floty

Za pośrednictwem portalu uzyskasz dostęp do listy floty ze szczegółowymi informacjami na temat wszystkich inteligentnych wózków Toyota na swojej stronie. Zapewnia ci to łatwy przegląd pracujących liczników, wartości liczbowych dla floty, danych dotyczących umów serwisowych i wynajmu, pełną kontrolę nad operacjami oraz w razie konieczności możliwość optymalizacji konkretnych obszarów.

Wykorzystanie wózków

Dzięki inteligentnym wózkom możesz łatwo śledzić godziny pracy wózka i określać terminy konserwacji w oparciu o godziny pracy. Dostosowanie częstotliwości serwisu do wykorzystania wózków zapewnia dłuższy cykl życia twojego sprzętu.

Zgłoszenia serwisowe

Za pośrednictwem portalu i/lub aplikacji możesz monitorować swoją flotę i mieć stały kontakt z zespołem serwisowym, przesyłając mu zdjęcia i/lub wiadomości. Uzyskaj wsparcie, którego potrzebują twoje wózki, dzięki szybkiej odpowiedzi serwisowej.

Dowiedz się więcej o tym, jak inteligentne wózki przyczyniają się do lepszej obsługi

Program zarządzania flotą I_Site

Inteligentne wózki są wyposażone w sprzęt do telematyki, który umożliwia łatwe łączenie się z I_Site, aplikacją umożliwiającą monitorowanie wykorzystania wózków i zachowania kierowców. Jednym kliknięciem można aktywować technologię, która umożliwia ci monitorowanie operacji i wykorzystywanie tych danych do doskonalenia wybranych obszarów.

Wszystko, co musisz wiedzieć na temat inteligentnych wózków Toyota

Przejmij kontrolę nad operacjami dzięki inteligentnym wózkom

  • Zmaksymalizuj wykorzystanie floty
  • Wsparcie kultury bezpieczeństwa
  • Łatwa aktualizacja do aplikacji I_Site.

Stoisz przed ogromnym wyzwaniem: musisz zapewnić bezproblemowy i bezpieczny przebieg operacji. Wyobraź sobie że operatorów wymaga się przeprowadzenia przed uruchomieniem wózka jego kontroli lub że możesz być powiadamiany o wszelkich wykrytych nieprawidłowościach. Poznaj korzyści wynikające ze stosowania nagrodzonego licznymi wyróżnieniami rozwiązania I_Site.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT I_SITE

Więcej tematów dotyczących inteligentnej logistyki

Inteligentne wózki widłowe Toyota

Dowiedz się więcej o połączonych i inteligentnych wózkach magazynowych.

Dowiedz się więcej >

Jakie są korzyści z posiadania inteligentnych wózków?

Dowiedz się jakie obszary Twojej firmy usprawni wózek inteligentny.

Dowiedz się więcej >

Lepsza obsługa dzięki inteligentnym wózkom

W jaki sposób zintegrowana telematyka przyczynia się do lepszej obsługi serwisowej?

Dowiedz się więcej >

Logistyka z inteligentnymi wózkami widłowymi

Odkryj rolę łączności w przyszłości logistki

Dowiedz się więcej >