Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepsze korzystanie z naszej witryny. OK

Połączone i inteligentne wózki Toyota

Odkryj połączone i inteligentne wózki Toyota

Czy wiesz, że średni poziom wykorzystania floty wózków widłowych to tylko około 35%?

Oznacza to 65% strat, które potencjalnie można wyeliminować - dotyczy to zarówno straconego czasu, kosztów, jak i uszkodzeń. Dzisiejsze systemy logistyczne, stanowiące nie lada wyzwanie, nie mogą przechodzić obojętnie obok wartości, jaką jest łączność, działając na rzecz zaprzestania generowania odpadów. Chcemy mieć istotny wkład w poprawę wydajności i zachęcić do odchudzenia operacji logistycznych w całej Europie. Dzięki inteligentnym wózkom Toyota, pierwszym standardowo połączonym wózkom widłowym w branży transportu materiałów, możesz kontrolować swoje wózki i dążyć do uzyskania operacji zgodnych z koncepcją lean.

Inteligentne wózki Toyota to teraz standard

Wszystkie elektryczne wózki magazynowe od Toyota Material Handling zamówione po 1 października 2018 r. są dostarczane ze zintegrowaną telematyką. Przyczyną instalacji telematyki w standardzie podczas produkcji jest to, że wszystkie dane od momentu produkcji wózka mogą być natychmiast dostępne do efektywnej analizy i porównania danych i zachowania wszystkich wózków. Umożliwia to pełną kontrolę nad wózkami widłowymi i poprawę operacji w wybranych obszarach, na przykład bezpieczeństwa lub produktywności.

Po połączeniu dane generowane przez inteligentny wózek Toyota są przesyłane bezpośrednio z wózka do centralnej bazy danych. Dostęp do informacji można uzyskać za pośrednictwem portalu lub mobilnej aplikacji. Wykorzystywana jest do tego aplikacja I_Site, system zarządzania flotą stworzony przez Toyotę ponad dziesięć lat temu, z którym już połączonych jest ponad 70000 wózków. Na tym portalu rejestrowane są poziomy aktywności wszystkich wózków i tworzone są dane gotowe do analizy.

Wszystko co chcesz wiedzieć o inteligentnych wózkach Toyota

Łączność jest kluczowym elementem logistyki przyszłości.

Już teraz żyjemy w połączonym świecie z dostępem do wszystkiego i wszystkich po naciśnięciu przycisku. Nieustannie ustalane są nowe, wyższe standardy, kształtujące nasze oczekiwania. Rzeczy trzeba przemieszczać szybko, mierzyć dokładnie i stale doskonalić w celu uzyskania maksymalnej wydajności.

Naszym celem jest dzielenie się naszą wizją z klientami i wspomaganie ich w zwiększaniu wydajności na każdym etapie procesu. Dzięki połączonym wózkom widłowym możesz kontrolować swoje operacje, eliminować odpady i dążyć do uzyskania operacji zgodnych z koncepcją lean. Możesz mierzyć i doskonalić. Możesz nawet dokonywać pomiarów i podejmować działania z oddali - zawsze i wszędzie w ramach połączonej przyszłości...

Bądźmy w kontakcie

Dowiedz się więcej o inteligentnych wózkach Toyota

Manager patrzy na system I_Site

Program zarządzania flotą I_Site

I_Site łączy Twoją flotę, zbiera dane i daje przegląd tego, co się dzieje i podpowiada jak zoptymalizować działania logistyczne.

Dowiedz się więcej >

Jakie są korzyści z posiadania inteligentnych wózków?

Dowiedz się jakie obszary Twojej firmy usprawni wózek inteligentny.

Dowiedz się więcej >

Lepsza obsługa dzięki inteligentnym wózkom

W jaki sposób zintegrowana telematyka przyczynia się do lepszej obsługi serwisowej?

Dowiedz się więcej >

Jakie cechy czynią wózek inteligentnym?

Co to jest inteligentny wózek od Toyoty i jakie są jego funkcje?

Dowiedz się więcej >

Więcej tematów dotyczących inteligentnej logistyki