Używamy plików cookies aby zapewnić jak najlepsze korzystanie z naszej witryny. OK

23-27 kwietnia 2018 r.

Hannover Messe

23-27 kwietnia 2018 r.

CeMAT 2018 — największe na świecie targi logistyczne

W dniach 23-27 kwietnia odbędzie się wystawa CeMAT 2018, będąca częścią targów Hannover Messe — jednej z największych i najpopularniejszych imprez przemysłowych na świecie. Mająca swoje stoisko w pawilonie 32, firma Toyota Material Handling będzie koncentrować się na praktykach biznesowych Lean wywodzących się z cieszącego się uznaniem Systemu Produkcyjnego Toyoty. Goście będą mogli zapoznać się z podejściem firmy Toyota do eliminacji odpadów i maksymalizacji wydajności w procesach produkcyjnych i logistycznych. Toyota stanowi źródło koncepcji Lean, a wystawa CeMAT 2018 zwróci uwagę na to, jak przekłada się ona na dzisiejsze produkty i usługi.

 

CeMAT 2018: LOGICZNA AUTOMATYZACJA

Na targach CeMAT odwiedzający dowiedzą się, jak Toyota wykorzystuje automatyzację w swoich procesach produkcji i dystrybucji w celu usprawnienia procesu logistycznego. Dzięki kompleksowej gamie zautomatyzowanych maszyn Toyota może zaoferować proste metodyczne podejście do automatyzacji charakteryzujące się krótkim okresem zwrotu. Toyota zaprezentuje również nowy zaawansowany system sterowania, który płynnie dostosowuje operacje w celu jak najlepszego wykorzystania dostępnych maszyn, unikania zatorów i zwiększenia prędkości przepływu.

 

CeMAT 2018: KLUCZEM JEST ŁĄCZNOŚĆ

Nacisk kładziony przez firmę Toyota na zastosowanie rozwiązań Lean w logistyce ma silne wsparcie w jej rozwiązaniach z zakresu telematyki. Platforma I_Site firmy Toyota mierzy teraz aktywność ponad 50 000 skomunikowanych wózków, pozwalając klientom uzyskać najwyższy poziom wykorzystania i poprawić standardy funkcjonowania poprzez efektywne zarządzanie operatorami i wypadkami. Na targach CeMAT 2018 Toyota przedstawi najnowszą wersję I_Site, która posiada wiele nowych zaawansowanych funkcji.

CeMAT 2018: TECHNOLOGIE PRZYSZŁOŚCI

 

 

CeMAT 2018: TECHNOLOGIE PRZYSZŁOŚCI

Systemy logistyczne szybko się rozwijają, zapewniając na dzisiejszym rynku przewagę konkurencyjną. Aby sprostać wymogom przyszłości, Toyota — korzystając ze swojego programu „Logiconomi” — współpracuje z klientami, kreatywnymi talentami i spółkami technologicznymi o podobnych zapatrywaniach. Na targach CeMAT 2018 Toyota zaprezentuje niektóre z najnowszych pomysłów i nowości, oferując przy tym możliwość spotkania się z zespołem ds. badań i rozwoju oraz poznania procesów logistycznych w świecie wirtualnym.

spotkanie z Toyota

 

 

CeMAT 2018: NACISK NA ROZWIĄZANIA LEAN W LOGISTYCE

Stoisko firmy Toyota na targach CeMAT 2018 pozwoli odwiedzającym zapoznać się z podejściem firmy do koncepcji Lean. Zorganizowane zostanie specjalne „Forum Logiconomi” obejmujące regularne spotkania informacyjne przez cały czas trwania imprezy, na których czołowi eksperci będą omawiać najważniejsze kwestie. Znajdą się wśród nich prezentacje wprowadzające, których autorem będzie Sam Numora z Japonii, jeden z najbardziej szanowanych autorytetów w dziedzinie Systemu Produkcyjnego Toyoty.

Może Cię również zainteresować

Innowacje i technologie przyszłości

Innowacje i technologie przyszłości

Smart Logistics oraz Logiconomi już dzisiaj stanowią źródło rozwiązań pozwalających nam na realizację naszej wizji przyszłości.

Dowiedz się więcej >
System Produkcyjny Toyoty (TPS)

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

W działalności produkcyjnej stosujemy zasadę „lean manufacturing” i pracujemy zgodnie z systemem typu „pull”, co oznacza, że produkujemy tylko to, co zamawiasz.

Dowiedz się więcej >
Wózki automatyczne

Wózki automatyczne

Wiele firm korzysta z rozwiązań umożliwiających automatyzację procesów transportowych. Oferowana przez nas gama zautomatyzowanych wózków i transporterów wykorzystuje zaawansowane, elastyczne technologie przyczyniające się do wzrostu poziomu wydajności kosztowej i energetycznej operacji transportowych.

Dowiedz się więcej >
Droga Toyoty

Droga Toyoty

Nasza misja polega na możliwie największej poprawie wydajności operacji transportu wewnętrznego, z jakimi masz do czynienia w swojej firmie. Aby osiągnąć ten cel, wprowadzamy w życie zestaw wartości nazywany „The Toyota Way.”

Dowiedz się więcej >