Pozwól hulajnodze toczyć się - wraz z towarami

Niektóre odległości pokonywane w magazynach mogą być zbyt długie by pokonywać je na piechotę, pieszo, ale są zbyt krótkie, aby użyć wózka widłowego. Zamiast tego można użyć hulajnogi. Wystarczy kilka odepchnięć od podłogi, aby przebyć drogę z punktu A do punktu B przy minimalnym wysiłku, a przy tym przewieźć narzędzia lub inny sprzęt na doczepianym wózku. Zapotrzebowanie na hulajnogi istnieje w każdym przemyśle: od motoryzacji po produkcję, lotniska i handel elektroniczny. Jest bardzo poręczna w przemieszczaniu narzędzi lub mniejszych zamówień.

Płynna praca nawet przy przenoszeniu ciężkich narzędzi

Hulajnoga robocza po raz pierwszy pojawiła się w szpitalach w latach siedemdziesiątych, obecnie dostępna jest jej nowoczesna wersja. Po dziesięcioleciach produkcji produkt, jakość, detale i funkcjonalność zostały udoskonalone. Wiemy, jak wyglądają miejsca pracy i jakie są codzienne potrzeby osób korzystających z hulajnóg. Model 86 został nazwany na cześć roku jego powstania, od tego czasu udoskonalono jego jakość, detale i funkcjonalność. Porusza się niezwykle płynnie i jest łatwy w obsłudze nawet przy przenoszeniu ciężkich narzędzi. Skuteczny hamulec nożny działa na tylne koło, pozwala na sterowanie obiema rękami, eliminując potrzebę hamowania ręcznego.

Wyprodukowano w Szwecji

Hulajnoga jest produkowana w Szwecji ze stali i drewna, które można poddać recyklingowi i ponownie wprowadzić do pętli produkcyjnej, dzięki czemu jest to zrównoważony wybór. Hulajnoga ta jest objęta dożywotnią gwarancją na wady produkcyjne, a nasi klienci często korzystają z nich przez dziesięciolecia.

Minusy? Popularność wśród pracowników.

Rozwiązanie: zainwestuj w kilka dodatkowych egzemplarzy.

Wybrane produkty

Wyczyść wszystko