Pliki do pobrania

Szanowni Państwo,

W dniu 30 maja 2019r. TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jaktorowie (dalej "Spółka") zmieniła wewnętrzną politykę udzielania i ogłaszania pełnomocnictw uprawniających przedstawicieli handlowych do zawierania umów w imieniu Spółki. Zgodnie z nowymi standardami, scany pełnomocnictw nie będą już zamieszczane na stronie internetowej Spółki. Pragniemy poinformować, że wszelkie umowy zawarte przed dniem 31 maja 2019 r., na podstawie prawnie obowiązującego oryginału pełnomocnictwa udzielonego przez Spółkę, nie tracą swojej ważności w związku z usunięciem scanów pełnomocnictw ze strony internetowej Spółki oraz zmianą zasad ogłaszania pełnomocnictw.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, uprzejmie prosimy zwrócić się do przedstawiciela handlowego lub innej osoby kontaktowej w Spółce. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na Państwa pytania w tej sprawie.

 

 
Gama naszych produktów

Gama naszych produktów

Przyjrzyj się pełnej gamie naszych wózków widłowych, w tym w wersjach dostosowanych do wysokiego składowania, wózków paletowych oraz wózków do kompletacji zamówień.

Dowiedz się więcej >

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

W działalności produkcyjnej stosujemy zasadę „lean manufacturing” i pracujemy zgodnie z systemem typu „pull”, co oznacza, że produkujemy tylko to, co zamawiasz.

Dowiedz się więcej >

Serwisant

Serwis

Nasze programy serwisowe sprawiają, że Twoja firma nigdy nie musi przerywać działalności. Dzięki nim w pełni wykorzystujesz możliwości wózków, bez względu na ich markę, oraz możesz planować pracę z dużą dozą pewności siebie.

Dowiedz się więcej >

Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju

Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju

Dzięki wspólnemu wysiłkowi podnosimy poziom bezpieczeństwa, ograniczamy negatywny wpływ na środowisko i optymalizujemy procesy biznesowe.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko