Kim jesteśmy

Toyota Material Handling jest częścią Toyota Industries Corporation - grupy obejmującej 17 korporacji działających w 5 branżach. Wraz z Toyota Material Handling International oraz oddziałami działającymi w Ameryce Północnej, Chinach i Japonii, staramy się dostarczać naszym klientom sprzęt do transportu wewnętrznego, który pozwala im na optymalizację prowadzonej działalności.
Planujemy naszą działalność tak, by jakość była na pierwszym miejscu. Zawsze.

Planujemy naszą działalność tak, by jakość była na pierwszym miejscu. Zawsze.

Jesteśmy europejską firmą posiadającą zakłady produkcyjne w Szwecji (Mjölby), Francji (Ancenis) oraz we Włoszech (Bolonia) - wytwarzają one ponad 95% naszych wózków. Dzięki temu możemy zaoferować klientom szeroką gamę wyposażenia magazynowego i wózków widłowych z przeciwwagą, które są budowane w uwzględnieniem standardów jakościowych określonych w filozofii Toyota Production System (TPS).

Dowiedz się więcej o filozofii Toyota Production System >

Ludzie są naszą pasją

Ludzie są naszą pasją

Klienci są zawsze naszym największym priorytetem. Dzięki bliskim relacjom z klientami możemy lepiej zrozumieć ich potrzeby, oraz zapewnić im rozwiązania, technologię, usługi oraz elastyczne finansowanie dostosowane do ich konkretnych oczekiwań. Nasze cele osiągamy dzięki stosowaniu filozofii TPS oraz TSC (Toyota Service Concept). Ważną rolę w całym procesie odgrywa również dążenie do nieustannego doskonalenia się.

Jak działa Toyota Service Concept >

Nasza sieć

The Toyota way

Nasza misja polega na możliwie największej poprawie wydajności operacji transportu wewnętrznego, z jakimi masz do czynienia w swojej firmie. Aby osiągnąć ten cel, wprowadzamy w życie zestaw wartości nazywany „The Toyota Way.” Nasi pracownicy stosują owe wartości na każdym etapie - wykonując codzienne obowiązki oraz utrzymując relacje z naszymi partnerami.
Genchi Genbutsu
Zawsze staramy się dotrzeć do źródła, w celu ustalenia faktów umożliwiających podjęcie prawidłowych decyzji i rozwiązanie problemów.
Kaizen
Staramy się optymalizować prowadzoną działalność poprzez nieustanne doskonalenie się.
Wyzwanie
Odważnie i kreatywnie stawiamy czoła wyzwaniom, realizując naszą długofalową wizję.
Praca zespołowa
Stymulujemy rozwój osobisty i zawodowy oraz maksymalizujemy możliwości zarówno całych zespołów, jak i ich pojedynczych członków.
Szacunek
Szanujemy innych i staramy się robić wszystko co w naszej mocy, by budować wzajemne zaufanie.

Nasze spółki posiadają w sumie ponad 100 lat doświadczenia w produkowaniu sprzętu do transportu wewnętrznego

Historia
Historia
Historia
Historia
Historia
Historia
Historia
Innowacje i technologie przyszłości

Innowacje i technologie przyszłości

Smart Logistics oraz Logiconomi już dzisiaj stanowią źródło rozwiązań pozwalających nam na realizację naszej wizji przyszłości.

Dowiedz się więcej >

Historia Centrum Projektowego

Historia Centrum Projektowego

Czerpiąc inspirację z wyznawanych przez markę Toyota wartości oraz z panujących na rynku trendów, zawsze projektujemy wyposażenie do transportu wewnętrznego koncentrując się na potrzebach naszych klientów.

Dowiedz się więcej >

Gama naszych produktów

Gama naszych produktów

Przyjrzyj się pełnej gamie naszych wózków widłowych, w tym w wersjach dostosowanych do wysokiego składowania, wózków paletowych oraz wózków do kompletacji zamówień.

Dowiedz się więcej >

Dołącz do zespołu

Dołącz do zespołu

Nieustannie staramy się doskonalić nasze produkty oraz metody pracy. Aby osiągnąć ten cel, chcemy współpracować z ludźmi, którzy podobnie jak my pasjonują się logistyką i techniką.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko