Zobacz na jakie stanowiska Toyota aktualnie poszukuje pracowników

Oferty pracy

Zobacz na jakie stanowiska Toyota aktualnie poszukuje pracowników

Wykorzystaj swoje najlepsze cechy i spełniaj swoje cele zawodowe!

W Toyocie zawsze przykładamy największą wagę do jakości oraz ludzi. Tylko najwyższe kwalifikacje i talent do pełnienia danej funkcji są gwarancją najwyższego poziomu jakości. Wierzymy, że współpraca w ramach zespołu dodatkowo podnosi poziom jakości na każdym etapie prac. Głęboki szacunek dla każdego człowieka oraz pełne pasji podejście do planowania i komunikacji pozwoliło nam stworzyć warunki pracy, w których wszyscy są w stanie osiągnąć najlepsze rezultaty i być z nich dumni. Wspólnie osiągniemy wszystko.

Co warto wiedzieć o rekrutacji w obecnej sytuacji?

 • Rekrutujemy (do odwołania) głównie telefonicznie i za pomocą Teams. Jeśli konieczne będzie przeprowadzenie spotkania F2F (bezpośredniego), odbywa się ono z zachowaniem reżimu sanitarnego (w maseczkach, z zachowaniem dystansu społecznego) tak, aby było to bezpieczne.
 • W trakcie rozmowy telefonicznej lub na Teams spodziewaj się takich samych pytań, jak w przypadku spotkania F2F. Zadamy pytania o Twoją biografię zawodową, motywację, opowiemy o stanowisku i strukturze, odpowiemy na wszystkie pytania. Poznasz nas, a my Ciebie.
 • Zdajemy sobie sprawę, że prowadzicie te rozmowy w dużej części w domach, że w tle może pojawić się dziecko, które potrzebuje uwagi, kot lub pies, liczymy się z tym. Również jesteśmy rodzicami/mamy swoich pupili, którzy mogą domagać się i naszej uwagi.
 • Jesteśmy przygotowani na scenariusz, w którym obecna sytuacja może się wydłużać. Korzystamy ze zdalnych rozwiązań, przeprowadzamy zdalne szkolenia wdrożeniowe dla nowych Pracowników, organizujemy i umożliwiamy pracę z wielu lokalizacji w kraju.

Zrobimy wszystko, aby przeprowadzić Cię przez proces rekrutacji, zatrudnienia i onboardingu najlepiej jak to możliwe.

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przyznało naszemu Działowi HR Certyfikat Najwyższej Jakości

Drugi rok z rzędu zostaliśmy docenieni przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.

W Toyocie wierzymy w ludzi z pasją

Dołącz do nas

Jesteśmy wyjątkowi dzięki wyznawanym przez nas zasadom

Jesteśmy wyjątkowi dzięki wyznawanym przez nas zasadom

 • Dzięki wsparciu działającej od 1926 roku spółki Toyota Industries Corporation, możemy posiłkować się naszym bogatym japońskim dziedzictwem, nadal stosując się do wartości, na jakich opiera się filozofia Toyota Way
 • Nie tylko stanowimy część TICO - światowego lidera w dziedzinie produkcji sprzętu do transportu wewnętrznego,  lecz również działamy blisko Ciebie - bez względu na to, w której części Europy znajduje się Twoja firma.
 • Działamy w sposób przejrzysty - nie tylko wewnętrznie, lecz również z Wami naszymi  klientami i dostawcami. ​​​​​​​

Jako firma europejska, działamy w ponad 30 krajach Starego Kontynentu. Dołączając do jednego z naszych lokalnych zespołów możesz pracować blisko miejsca zamieszkania i utrzymywać bliskie relacje z klientami. Możesz też pracować w naszej centrali, działając wspólnie z wieloma zespołami na szczeblu międzynarodowym.

Precyzyjne planowanie oraz oferowanie wysokiej jakości produktów jest jedynym sposobem na osiągnięcie sukcesu w branży logistycznej

Precyzyjne planowanie oraz oferowanie wysokiej jakości produktów jest jedynym sposobem na osiągnięcie sukcesu w branży logistycznej

 • Dlatego też produkujemy nasze wózki, stosując się do zasad filozofii Toyota  Production System (System Produkcyjny Toyoty)
 • Jesteśmy też ekspertami w planowaniu najdrobniejszych aspektów naszej działalności

Należąca do Toyota Industries Corporation, spółka Toyota Material Handling reprezentuje światową markę, doskonale znaną z wysokiego poziomu jakości uzyskiwanego dzięki stosowaniu filozofii Toyota Production System. Chętnie inwestujemy w talenty, które mogę nam pomóc w realizacji naszej wizji.  

Kochamy technologię

Kochamy technologię

 • Jesteśmy dumni z naszej historii, lecz zawsze spoglądamy w przyszłość
 • Kochamy nowoczesną technologię, ponieważ pozwala nam ona na tworzenie innowacyjnych rozwiązań logistycznych oraz na wychodzenie poza utarte schematy

​​​​​Jako firma, wierzymy w naszych pracowników równie mocno jak w trendy, które definiują przyszłość branży logistycznej. Dlatego chętnie słuchamy naszych pracowników i dajemy im szansę rozwijania własnych talentów - a wszystko po to, by kształtować przyszłość. Jeśli czujesz się na siłach, by podjąć to wyzwanie - nie wahaj się i dołącz do naszego zespołu.

Kariera dla Studentów

Kariera dla Studentów

Należąca do Toyota Industries Corporation, spółka Toyota Material Handling reprezentuje światową markę, doskonale znaną z wysokiego poziomu jakości uzyskiwanego dzięki stosowaniu filozofii Toyota Production System.

Chętnie inwestujemy w talenty, które mogę nam pomóc w realizacji naszej wizji. Współpracujemy również z uniwersytetami, pragnąc zapewnić młodym, utalentowanym studentom szansę na rozpoczęcie pełnej sukcesów kariery.

Dowiedz się więcej o ofertach dla studentów >

Innowacje i technologie przyszłości

Innowacje i technologie przyszłości

Smart Logistics oraz Logiconomi już dzisiaj stanowią źródło rozwiązań pozwalających nam na realizację naszej wizji przyszłości.

Dowiedz się więcej >

Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju

Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju

Dzięki wspólnemu wysiłkowi podnosimy poziom bezpieczeństwa, ograniczamy negatywny wpływ na środowisko i optymalizujemy procesy biznesowe.

Dowiedz się więcej >

Droga Toyoty

Droga Toyoty

Nasza misja polega na możliwie największej poprawie wydajności operacji transportu wewnętrznego, z jakimi masz do czynienia w swojej firmie. Aby osiągnąć ten cel, wprowadzamy w życie zestaw wartości nazywany „The Toyota Way.”

Dowiedz się więcej >

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

W działalności produkcyjnej stosujemy zasadę „lean manufacturing” i pracujemy zgodnie z systemem typu „pull”, co oznacza, że produkujemy tylko to, co zamawiasz.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko