Projektowanie

W Toyota Design Center zamieniamy pomysły w projekty wózków widłowych i magazynów. Koncentrujemy się na innowacyjności, jakości, wydajności, łatwości użytkowania i zrównoważonym rozwoju. Inspirujemy się wartościami Toyoty i trendami branżowymi, a rozwiązania w zakresie transportu materiałów projektujemy z myślą o klientach.

Toyota Design Center

Dbanie o innowacyjność produktów to zajęcie w pełnym wymiarze godzin i oznacza, że nasze wózki paletowe i wózki widłowe stale się rozwijają.

Nasze centrum projektowania to kreatywne i dynamiczne środowisko, w którym oddani profesjonaliści skupiają się na przeniesieniu branży obsługi materiałów prosto w przyszłość. W naszych projektach nie chodzi tylko o estetykę, gdyż zapewniają one również idealną równowagę między bezpieczeństwem, trwałością, wydajnością, właściwościami jezdnymi i prostotą, czyli kluczowymi wartościami firmy Toyota. Wartości te mają zasadnicze znaczenie dla procesu projektowania i ostatecznie wyrażają się w formie i funkcji produktu końcowego.

Konkurs na projekt logistyczny Toyoty

Nasze podejście do projektowania jest proste. Zawsze witamy nowe talenty, odkrywamy nowe wizje i zachęcamy do otwartych umysłów.
 
Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań zainspirowało nas do uruchomienia konkursów Toyota Logistic Design Competition dla studentów. Nadążanie za duchem czasu jest możliwe tylko dzięki codziennemu poszukiwaniu najświeższych i najbardziej awangardowych projektantów w dziedzinie transportu materiałów.
 

Gospodarka o obiegu zamkniętym: liczy się każdy szczegół

 
Wyzwaniem tej edycji jest znalezienie pomysłów na zastosowanie zasad gospodarki o obiegu zamkniętym w logistyce. Tam, gdzie ilość odpadów jest minimalizowana, a zasoby wykorzystywane tak, aby wywierać jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko. Ostatecznym celem pomysłów, wynalazków i rozwiązań jest oczywiście poprawa życia ludzi.
Więcej na temat konkursu

Najważniejsze daty związane z historią naszych projektów

Innowacje i technologie przyszłości

Innowacje i technologie przyszłości

Smart Logistics oraz Logiconomi już dzisiaj stanowią źródło rozwiązań pozwalających nam na realizację naszej wizji przyszłości.

Dowiedz się więcej >

Gama naszych produktów

Gama naszych produktów

Przyjrzyj się pełnej gamie naszych wózków widłowych, w tym w wersjach dostosowanych do wysokiego składowania, wózków paletowych oraz wózków do kompletacji zamówień.

Dowiedz się więcej >

Nasza historia

Nasza historia

Nasze spółki posiadają w sumie ponad 100 lat doświadczenia w produkowaniu sprzętu do transportu wewnętrznego. Poznaj najważniejsze fakty z naszej historii!

Dowiedz się więcej >

Dołącz do zespołu

Dołącz do zespołu

Nieustannie staramy się doskonalić nasze produkty oraz metody pracy. Aby osiągnąć ten cel, chcemy współpracować z ludźmi, którzy podobnie jak my pasjonują się logistyką i techniką.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko