Projektowanie

W Centrum Projektowym Toyoty przekształcamy surowe pomysły w wózki widłowe i innego rodzaju sprzęt magazynowy, koncentrując się na innowacyjności, jakości, wydajności i prostocie eksploatacji naszych rozwiązań, oraz na ich przyjazności dla środowiska naturalnego. Czerpiąc inspirację z wyznawanych przez markę Toyota wartości oraz z panujących na rynku trendów, zawsze projektujemy wyposażenie do transportu wewnętrznego koncentrując się na potrzebach naszych klientów.

Toyota Design Center

Dbanie o innowacyjność produktów to zajęcie w pełnym wymiarze godzin i oznacza, że nasze wózki paletowe i wózki widłowe stale się rozwijają.

Nasze centrum projektowania to kreatywne i dynamiczne środowisko, w którym oddani profesjonaliści skupiają się na przeniesieniu branży obsługi materiałów prosto w przyszłość. W naszych projektach nie chodzi tylko o estetykę, gdyż zapewniają one również idealną równowagę między bezpieczeństwem, trwałością, wydajnością, właściwościami jezdnymi i prostotą, czyli kluczowymi wartościami firmy Toyota. Wartości te mają zasadnicze znaczenie dla procesu projektowania i ostatecznie wyrażają się w formie i funkcji produktu końcowego.

Design team review sketches

Toyota Logistic Design Competition

Nasze podejście do projektowania jest proste Nieustannie przyjmujemy nowe talenty, odkrywamy nowe wizje i zachęcamy otwarte umysły.

Nasze poszukiwanie rozwiązań jutra zainspirowało do uruchomienia konkursów Toyota Logistic Design dla studentów. Wyprzedzanie czasów jest możliwe tylko dzięki codziennemu poszukiwaniu najświeższych i najbardziej przyszłościowych projektantów.

Więcej na temat konkursu

Najważniejsze daty związane z historią naszych projektów

Innowacje i technologie przyszłości

Innowacje i technologie przyszłości

Smart Logistics oraz Logiconomi już dzisiaj stanowią źródło rozwiązań pozwalających nam na realizację naszej wizji przyszłości.

Dowiedz się więcej >

Gama naszych produktów

Gama naszych produktów

Przyjrzyj się pełnej gamie naszych wózków widłowych, w tym w wersjach dostosowanych do wysokiego składowania, wózków paletowych oraz wózków do kompletacji zamówień.

Dowiedz się więcej >

Nasza historia

Nasza historia

Nasze spółki posiadają w sumie ponad 100 lat doświadczenia w produkowaniu sprzętu do transportu wewnętrznego. Poznaj najważniejsze fakty z naszej historii!

Dowiedz się więcej >

Dołącz do zespołu

Dołącz do zespołu

Nieustannie staramy się doskonalić nasze produkty oraz metody pracy. Aby osiągnąć ten cel, chcemy współpracować z ludźmi, którzy podobnie jak my pasjonują się logistyką i techniką.

Dowiedz się więcej >

Wyczyść wszystko