Witamy na stronie obsługi klienta

Kiedykolwiek potrzebujesz pomocy zapraszamy do kontaktu online!

Ze względu na sytuację epidemiologiczną wizyty klientów w naszym biurze w Jaktorowie możliwe są tylko po wcześniejszym umówieniu.

Przesyłka i dostawa

W Toyocie nasze wózki są produkowane zgodnie z systemem "just in time". Mamy własny magazyn w Polsce i staramy się możliwie szybko dostarczyć Twoje zamówienie. Szacowany czas dostawy produktów oferowanych online będzie potwierdzony  po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Nasz dział obsługi klienta poinformuje Cię o spodziewanej dacie dostawy, aby zapewnić Ci pewną informację.

Nasze produkty są dostarczane pięć dni w tygodniu, w normalnych godzinach otwarcia przedsiębiorstw,  Przesyłki są dowożone jedynie na terenie Polski.

Płatności

Faktura będzie dostarczona razem z towarem a czas płatności wyniesie 14 dni. Jeśli potrzebujesz finansowania - możesz wysłać nam informację za pomocą formularza kontaktowego. Chętnie przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Twoje konto

Kiedy składasz zamówienie, pytasz o wynajem lub zamawiasz usługę, tworzymy dla Ciebie konto. Możesz sprawdzić aktywności na koncie i status Twoich zamówień online kiedy tylko zechcesz po wejściu na  "moje Strony"

W Toyocie uważamy, że bezpieczeństwo i pewność są ważne. Więc strona jest zabezpieczona certyfikatem by chronić wszelkie Twoje informacje personalne, które wpisujesz na stronie. Czytaj więcej w polityce prywatności

Wyczyść wszystko