Oświetl swoje miejsce pracy

Oświetlenie - produkty

Dostępny jest duży wybór oświetlenia z różnymi funkcjami, kolorami i poziomami jasności - o trwałej konstrukcji, by wytrzymać intensywną eksploatację. Jeśli celem jest poprawa bezpieczeństwa, to oświetlenie może służyć jako system ostrzegania przed wypadkami. Zapewnienie kierowcom lepszej widoczności, poprawi bezpieczeństwo i pewność jazdy, zwiększając ogólną wydajność

Reflektory przednie

Reflektory przednie to najczęściej używane akcesoria oświetleniowe do wózków widłowych. Niezależnie od tego, czy praca odbywa się w słabo oświetlonym środowisku, na zewnątrz czy podczas nocnych zmian - zapewniają kierowcy widoczność.
Dostępne są różne poziomy jasności.

Światła tylne

Ten typ świateł może pełnić różne funkcje, np. światła cofania, światła stopu i kierunkowskazy. Ich zaletą jest to, że wskazują, że wózek widłowy jest w użyciu, poprawiając widoczność pojazdu od tyłu. Jest to kluczowe w operacjach o dużym nasileniu ilością ruchu.

Światła specjalne

- Światła Blue Spot i inne kolorowe światła LED: zaprojektowane by ostrzegać pieszych i operatorów o obecności wózka widłowego poprzez wyświetlanie kolorowej wiązki światła przed lub za wózkiem widłowym. Światła te są szczególnie przydatne jako alternatywa dla alarmów lub syren w hałaśliwym środowisku pracy.
- Migające światła: działają jako światła ostrzegawcze, zazwyczaj są dostępne w różnych trybach migania lub jako modele o podwyższonej trwałości.

Zobacz nasze wszystkie produkty z kategorii - oświetlenie

Wybrane produkty

Wyczyść wszystko