Precyzja w każdym kilogramie

O firmie Tioman Sp. z o.o.

Firma Tioman Sp. z o.o. Sp. k. to producent znaków drogowych oraz innych elementów, stosowanych podczas organizacji ruchu drogowego i powierzchni zewnętrznych. Przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku, a jego głównym celem jest poprawa bezpieczeństwa kierowców i pieszych na drogach. Przez lata działania firma zyskała wielu zadowolonych Klientów. Od lat Tioman współpracuje z zarządami dróg wszystkich szczebli oraz krajowymi i zagranicznymi budowlanymi przedsiębiorstwami drogowymi.

Duża część produkcji firmy Tioman obejmuje konstrukcje wsporcze umożliwiające zamontowanie odpowiedniego oznakowania drogowego.

W ich skład wchodzą między innymi: wysięgniki, bramownice, słupki do znaków drogowych, konstrukcje wsporcze dla znaków zmiennej treści.

Jednym z głównych kryteriów wyboru floty wózków widłowych była wymagana precyzja podczas operacji rozładunku, przewozu, załadunku wielkogabarytowych towarów.

 

Operatorzy chwalą sobie łatwość i dokładność użycia joysticków manewrowych. Mają pewność, że konstrukcje, które są przewożone na widłach nie zsuną się np. na skutek niekontrolowanych drgań podczas rozwijania masztu.

Doskonałe wyważenie wózków pozwala na przewożenie dużych ciężarów.

Firma Tioman w infrastrukturze magazynowej wykorzystuje regały paletowe oraz pomost magazynowy. Aby optymalnie wykorzystać powierzchnię magazynową operatorzy wózków Toyota muszą w precyzyjny sposób umieszczać towar w gniazdach regałowych. Często ustawienie palety musi być osiągnięte co do kilku centymetrów. Aby spełnić to zadanie w użytkowanej flocie jest wózek boczny Toyota tzw. Reach truck.

Perfekcyjne i precyzyjne sterowanie oraz siedzisko boczne z dużą widocznością pozwala na precyzyjne manewrowanie paletami na wysokości powyżej 4 metrów.

Wyczyść wszystko