I_Site

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu - kontrola kosztów, produktywność i trwałość przyjdą same. System I_Site jest kompletnym rozwiązaniem służącym do zarządzania całą flotą i operatorami wózków.

System I_Site rozpoznaje każdego operatora, rejestruje wszystkie ruchy wózka i wszystkie jego awarie, jak również ich przyczyny. System I_Site jest systemem opartym na technologii chmury, który rozpoznaje wszystkie informacje dotyczące posiadanej floty wózków - nawet jeśli znajdują się na różnych kontynetach. Jak można to sobie wyobrazić, korzyści płynące z wykorzystania tego rozwiązania są ogromne - od kontroli kosztów, produktywności aż po trwałość, zdrowie i bezpieczeństwo.

Magazyn lub stacja składowania są miejscami dużej aktywności, często w ujęciu całodobowym. Operatorzy wózków zmieniają się, a wózki są w ciągłym ruchu. Produkty muszą zostać przetransportowane i wszystko powinno odbyć się zgodnie z harmonogramem. W prężnie działającym środowisku, które skupia się na wydajności wypadki są nieuniknione. Uszkodzenie jednego lub dwóch wózków ma wpływ na wszystkie prowadzone działania.

Rozwiązaniem jest I_Site: system poprawiający bezpieczeństwo. Stosując I_Site, użytkownicy cieszą się szeroką gamą korzyści płynących ze zwiększonej produktywności oraz zmniejszonych kosztów oraz ogólnej optymalizacji całej floty. I_Site zapisuje informacje o tym, który operator obsługuje określony wózek oraz stale monitoruje położenie każdego wózka. System może nawet określić w jaki sposób dochodzi do wypadku i dokonać odpowiedniej analizy takiego zdarzenia. Ponadto informuje o potrzebie konserwacji, serwisowania, naprawy czy ładowania baterii wózka. Do tego system I_Site zmniejsza prędkość pracy wózka do minimum do momentu usunięcia wszelkich błędów i problemów, jeśli takie się pojawią podczas jego pracy. Dzięki diagnostyce przed rozpoczęciem pracy, I_Site pomaga odszukać wózki zagrażające bezpieczeństwu, co pozwoli je wykluczyć z użytkowania. Stałe przesyłanie informacji dotyczącej floty przez I_Site pozwala na lepsze zarządzanie flotą.

Globalna chmura I_Site może być zarządzana z dowolnego miejsca i obsługuje wózki Toyota. Dodatkowo dzięki funkcji zarządzania, użytkownik ma dostęp do instrukcji obsługi, platformy e-learningowej oraz działu wsparcia.

Mimo, że system I_Site potrafi wiele, to właśnie osoby, które go wykorzystują będą czerpać z niego największe korzyści.

Wyczyść wszystko