Mechanik Wózków Widłowych - Warsztat (praca stacjonarna)

Mechanik Wózków Widłowych

Miejsce pracy: Jaktorów, ul. Potockiego 1 A

Godziny pracy 07:00-15:00 i 9:00-17:00

ZADANIA:

  • Naprawa i konserwacja wózków widłowych
  • Montaż podzespołów wózków widłowych

 OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia kwartalna)
  • Umowę o pracę
  • Profesjonalny cykl szkoleń ( w tym szkolenia techniczne i możliwość zdobycia uprawnień)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Dostęp do aplikacji Inspiro (audiobooki)
  • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
  • Dofinansowanie do urlopu i/lub szkoleń
  • Premia za staż pracy
  • Porady prawne
  • Piłkarską drużynę firmową – piłka nożna
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Karty lunchowe Edenred

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów
  • Punktualność
  • Samodzielność, samodyscyplina
  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane:

  • Uprawnienia operatorskie na obsługę wózków widłowych
  • Uprawnienia do konserwacji urządzeń transportu bliskiego w kategorii wózki jezdniowe

Voice Bot Toyota Material Handling Polska
Wyczyść wszystko