Mechanik Serwisowy - praca mobilna

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Mechanik Serwisowy - praca mobilna

Zakres zadań:
· praca mobilna

· wykonywanie napraw oraz przeglądy techniczne wózków widłowych

· analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

· tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności

Oczekiwania:

- Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

- Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki

- Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów

- Zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność

- Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

- Uprawnienia konserwacyjne UDT na wózki widłowe

- Uprawnienia operatorskie na wózki widłowe

- Uprawnienia SEP

- Znajomość wózków widłowych różnych marek

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia)

- Umowę o pracę

- Profesjonalny cykl szkoleń

- Niezbędne narzędzia pracy: telefon, tablet, samochód służbowy

- Ubezpieczenie na życie

- Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną

- Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną

-Szkolenia techniczne, w tym uprawnienia

- Dofinansowanie do urlopu i/lub szkoleń

- Ścieżkę rozwoju zawodowego

Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne.

Wyczyść wszystko