Mistrz Warsztatu

Poszukujemy osoby na stanowisko Mistrz Warsztatu

Miejsce pracy: Park Panattoni 2 Sosnowiec, ul. Inwestycyjna 14

Praca w godzinach 7:00-15:00

ZADANIA:

  • nadzorowanie i dbanie o efektywność i bezpieczeństwo pracy na terenie warsztatu
  • nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych prac przez zespół
  • organizowanie pracy warsztatu w celu realizacji powierzonych zadań
  • zakładanie i rozliczanie zleceń serwisowych
  • ocena stanu technicznego urządzeń
  • czynne uczestnictwo w procesie naprawy urządzeń i maszyn
  • raportowanie wyników miesięcznych dotyczących pracy w warsztacie
  • nadzorowanie pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz zasadami BHP
  • dbanie o powierzone urządzenia, części zamienne i urządzenia
  • uczestnictwo w projektach centralnych np. 5S, TPS

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • uprawnienia operatorskie na wózki widłowe – warunek konieczny
  • wiedza techniczna z zakresu naprawy wózków widłowych – mile widziana
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, dokładność, zdyscyplinowanie, zarządzanie zespołem
  • umiejętność obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • profesjonalne wdrożenie
  • prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do posiłków i urlopu

Wyczyść wszystko