Product Manager

Obszar działania: cała Polska

ZADANIA:

  • Wsparcie sprzedaży powierzonej grupy produktów – wózki widłowe
  • Wsparcie Działu Handlowego
  • Planowanie, przygotowanie, prowadzenie szkoleń produktowych
  • Współpraca z działem marketingu
  • Analizowanie danych ad sprzedaży, sytuacji na rynku
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Mobilność na terenie całego kraju (wsparcie Zespołów Handlowych, wizyty u Klientów)

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu produktami w branży technicznej
  • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów oraz bezpośrednich kontaktów z klientami
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Umiejętności trenerskie i pracy zespołowej
  • Kreatywność, podejmowanie inicjatywy
  • Wysokie nastawienie na cel
  • Proaktywność, samodzielność
  • Dokładność

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię roczną
  • Umowę o pracę
  • Profesjonalne wdrożenie
  • Narzędzia pracy: samochód (Toyota – także do użytku prywatnego), telefon, laptop
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną (Medicover i duża sieć placówek medycznych współpracujących na terenie całego kraju)
  • Multikafeterię My Benefit ( w tym Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie urlopu
  • Dostęp do audiobooków – aplikacja Inspiro
  • Dofinansowanie studiów podyplomowych lub MBA
  • Premia za staż pracy
  • Porady prawne
  • Karty lunchowe Edenred

Wyczyść wszystko