Toyota Material Handling na Igrzyskach Olimpijskich Paryż 2024

Wiele rzeczy dzieje się przed i w trakcie Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich Paryż 2024. Na tej stronie znajdziesz aktualizacje dotyczące głównych działań naszych wolontariuszy i pracowników w Paryżu, takich jak Maraton dla Wszystkich i ogłoszenie zwycięzców konkursu Toyota Logistic Design Competition w Dom Toyoty.

Start Your Impossible

Od 2015 roku Toyota jest partnerem Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich. W 2024 roku igrzyska przenoszą się do Paryża, gdzie po raz pierwszy jesteśmy oficjalnym partnerem w zakresie sprzętu do transportu bliskiego. To doskonale pasuje do celu naszej firmy, jakim jest „Move the world  w stronę zrównoważonego rozwoju” – biorąc pod uwagę cel igrzysk olimpijskich w Paryżu w zakresie emisji dwutlenku węgla.

Od października 2022 r. wszyscy pracownicy firmy zostali zaproszeni do przyłączenia się do programu Toyoty „‘Start Your Impossible’”, którego celem jest dokonanie zmian dla siebie, swoich współpracowników i całego społeczeństwa.

Start Your Impossible nie tylko prezentuje niezwykłych sportowców olimpijskich i paraolimpijskich, ale także rzuca światło na bohaterów stojących za ich sukcesem – trenerów, członków drużyny, rodziców i fanów. To, skąd pochodzisz – Twoja społeczność – ma znaczenie. To właśnie szacunek dla społeczności lokalnych i wieloletnie zaangażowanie w sport przejawia się we wsparciu Toyoty dla ponad 200 sportowców olimpijskich i paraolimpijskich na całym świecie.

Maraton dla wszystkich

Wyobrażasz sobie przebiegnięcie maratonu olimpijskiego? Dla 12 naszych kolegów to marzenie staje się rzeczywistością podczas Maratonu dla Wszystkich organizowanego w ramach Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Maraton ten pozwala zwykłym ludziom przekroczyć swoje granice i przeżyć wyjątkową chwilę, podążając śladami olimpijczyków.

W obliczu zbliżających się Igrzysk Olimpijskich nasi koledzy przygotowują się do biegu swojego życia, który odbędzie się 10 sierpnia. Wystartują w biegu na 10 km lub pełnym maratonie przez serce Paryża. Każdy uczestnik ma swoje własne cele, motywacje i przygotowania. Rozmawialiśmy z niektórymi z nich, aby dowiedzieć się więcej o ich inspiracjach i przygotowaniach do wyścigu.

Wspierajmy ich w przygotowaniach do tego niezwykłego wydarzenia!

W końcu żadnej podróży nie odbywa się samotnie.

Konkurs na projekt logistyczny Toyoty

Nasze podejście do projektowania jest proste. Nieustannie odkrywamy nowe talenty, świeże wizje. Nasze poszukiwanie rozwiązań jutra zainspirowało nas do zorganizowania dla studentów konkursów Toyota Logistic Design Competition. Wyprzedzanie czasów jest możliwe tylko dzięki codziennemu poszukiwaniu najświeższych i najbardziej przyszłościowych projektantów.


Gospodarka o obiegu zamkniętym – liczy się każdy szczegół

Wyzwaniem tej edycji jest przedstawienie pomysłów na zastosowanie zasad gospodarki o obiegu zamkniętym w logistyce. Tam, gdzie ilość odpadów jest ograniczona do minimum, a zasoby wykorzystywane są tak, aby wywierać jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko. Ostatecznie oczywiście Twoje pomysły, wynalazki i rozwiązania mają na celu poprawę życia ludzi.

 

Zwycięzcy

Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie zwycięzców tej edycji podczas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024. Czekajcie na więcej informacji!

Wyczyść wszystko