Najlepszy dotychczas stworzony wózek paletowy

Wózki BT Lifter wyprodukowane przez Toyotę to oszczędne, innowacyjne i niezawodne rozwiązanie w transporcie wewnętrznym.

Przystosowany do przewożenia ładunków we wszystkich rodzajach aplikacji, w miejscach wymagających redukcji głośności, w środowiskach o zwiększonej wilgotności lub niskiej temperaturze, modele BT Lifter ustalają światowe standardy w ręcznym transporcie paletowym. Modele BT Lifter są zaprojektowane tak aby podnieść paletę ponad 100 000 razy. Jest to niezaprzeczalnie doskonały wynik naszego wózka paletowego, który zadebiutował niemal 60 lat temu.

Wraz z dożywotnią gwarancją na wybrane ramy i niskimi kosztami eksploatacji, dzięki długiej żywotności wózków i zmaksymalizowanemu czasowi pracy, łatwo zrozumieć czemu 3 340 000 wózków BT Lifter zostało już sprzedanych  na całym świecie. 

Kup wózek BT Lifter

Przeprowadzimy Cię przez różne modele naszych wózków

Nasze wózki są zaprojektowane do długiego i bezpiecznego czasu funkcjonowania oraz niezawodnej pracy. Podczas ściśle kontrolowanych i długotrwałych testów sprawdziliśmy ile cykli pracy może być wykonanych przez serię BT lifiter. Badania porównawcze wykazały, że większość wózków ręcznych zużywa się szybciej i musi być wymieniona aż do 5 razy by wykonać tę samą ilość pracy. Przeczytaj więcej o naszych wózkach ręcznych. Mamy wiele różnych modeli, aby spełnić swoje wymagania.

Nasze produkty

67% mniej wysiłku!

Jedną z naszych ostatnich innowacji jest wyjątkowy „ułatwiający start”  BT Prolifter, który sprawia, że poruszenie ciężkiego ładunku staje się łatwe. Proste poruszenie ramieniem sterującym uruchamia dźwignię poruszającą ładunek, redukującą wysiłek w początkowej fazie aż do 67%.

Kup BT Pro Lifter

Sprawdź wagę ładunku w ruchu

W naszej ofercie można znaleźć wersję wózka ręcznego z wskaźnikiem wagi (LHM230WI) o dokładności +/- 20 kg i wózek z wagą (LHM200SC), który umożliwia dokładny pomiar obciążenia w trakcie operacji na paletach.

Kup wózek z wskaźnikiem wagi lub wagą

Wózki serii High Lifter

Wózki BT High Lifter nie tylko łatwo i szybko przewożą ładunki ale wraz z  możliwością unoszenia wideł do 800mm, mogą podnosić paletę do wysokości przenoszenia towaru lub funkcjonować jako regulowany stół roboczy. Opcja elektrycznego podnoszenia oraz wózki ze stali nierdzewnej są także dostępne w naszej ofercie.

Kup wózek BT High Lifter

Do środowisk mokrych/korozyjnych/wymagających wysokiej higieny

Wykonany z długowiecznej stali nierdzewnej o najwyższej jakości, wózek BT Lifter 200ST jest idealny do stosowania w środowiskach korozyjnych i aplikacji wymagających wysokiego stopnia higieny. BT Lifter Galvanised (ocynkowany) sprawdzi się doskonale w środowiskach  o niższym stopniu wilgotności.

Kup nierdzewny lub ocynkowany wózek BT Lifter

Przewóz ładunku napędzany silnikiem

Stworzony do przewożenia towarów niemal bez wysiłku, BT LHT100 Pro Lifter  ma wbudowany silnik elektryczny napędzający skrętne koło. Oznacza to, że ładunki ważące do 1 tony mogą być przewożone za naciśnięciem jednego przycisku

Kup elektryczny wózek BT Pro Lifter

Ćśśś!!! Praca w ciszy

 BT Silent Lifter jest idealny do nocnych dostaw w mieszkalnych obszarach, dzięki poziomowi hałasu pracującego wózka niższym od 60 dB. BT Lifter Silent został oznakowany etykietą Quiet Mark od 2012 roku.

Kup BT Lifter Silent

Obniżona wysokość wideł

BT Low Lifter ma obniżoną wysokość wideł do 75 mm, co czyni go idealnym do zastosowań z wykorzystaniem palet o niskim prześwicie, używanych aby zmaksymalizować przestrzeń. Wózek dostępny w wariancie z  pojedynczą lub podwójnymi widłami.

Kup BT Low Lifter

Jedynie 2 ruchy dyszla!

Wózki BT Lifter sa dostępne wraz z pompą quick, dzięki której już drugi ruch ramienia sterującego wózka pozwalają na podniesienie ładunku. Wózki ułatwiające start BT Pro Lifter są również dostępne jako modele z pompą Quick.

Wybierz jeden z modeli quick

12 powodów by kupić wózek BT Lifter

Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu mamy wózki na wszystkie okazje. Godne zaufania, bezawaryjne wózki paletowe, które oszczędzają Twoje pieniądze!

Odkryj wszystkie korzyści

Modele BT lifter

BT Lifter wytrzyma próbę czasu

Wózki serii BT Lifter z firmy Toyota to efektywne kosztowo i niezwodne rozwiązania transportu wewnętrznego.

Obejrzyj modele BT Lifter

Modele BT Levio

Elektryczne wózki paletowe

Seria BT Levio w wersjach dla operatora pieszego i z platformą.

Sprawdź wszystkie produkty

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt z nami jest jeszcze łatwieszy. Możesz napisać e-mail lub zadzwonić do nas. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8 - 16.

Skontaktuj się z nami

Wyczyść wszystko