BT Tyro 1.3t - nowy wózek w ofercie

Model BT Tyro LHE130 jest nową propozycją w kategorii urządzeń klasy podstawowej.
Idealnie nadaje się do zastosowania jako lekki, elektryczny wózek paletowy. Może podnosić i przewozić towary o wadze do 1300 kg. Model LHE130 jest dostępny z wydajnym akumulatorem litowo-jonowym. Łączy zalety elektrycznego wózka paletowego z elastycznością zwykłego paleciaka. Model BT Tyro jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników ręcznych wózków paletowych, którzy dążą do zwiększenia wydajności pracy. Kup Teraz

Wózek jest uruchamiany poprzez wprowadzenie kodu PIN

Dzięki zastosowaniu kodu PIN zapobiegamy możliwości nie autoryzowanego użycia wózka. Brak konieczności posiadania dodatkowych kluczy lub kart potrzebnych do uruchomienia wózka.

Wyjmowany akumulator

Podnoszący wydajność pracy akumulator litowo-jonowy. Bezobsługowy akumulator litowo-jonowy może zostać łatwo wyjęty z wózka.

Zwrotny, lekki i kompaktowy

Wózek zachował wymiary zbliżone do wózka HPT, jednocześnie stając się wózkiem elektrycznym. Posiada doskonałe właściwości jezdne i znakomicie radzi sobie w ograniczonych przestrzeniach.

Dzięki zastosowaniu 5 kół zapewnia dobrą stabilność pracy

Koła samonastawne powiększają ilość punktów podparcia do pięciu. Zapewniają dodatkową stabilność wózka, jednocześnie nie powiększając jego wymiarów.

Ograniczenie prędkości w zakręcie

Kontrola prędkości zapewnia bezpieczny i stabilny transport ładunków w każdej sytuacji. Zabezpiecza przed przewróceniem się towaru podczas zakrętu

Funkcja wolnej jazdy przy pionowej pozycji ramienia sterującego

Tryb wolnej jazdy dostępny również w pozycji pionowej dyszla pozwala na bezpieczne i precyzyjne przenoszenie palet oraz manewrowanie z wrażliwymi ładunkami.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) zakupem tego wózka zachęcamy do wypełnienia  formularza kontaktowego ->.

Wypełnij formularz


Zwrotnie otrzymasz kupon zniżkowy na zakup tego wózka.

Kontakt z mediami

Toyota Material Handling Polska
Marcin Mańka, Marketing Manager
+48 22 753 20 00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >

Wyczyść wszystko