BT Tyro SHE100 - nowy model wózka podnoszącego

BT Tyro SHE100 to nowy model wózka podnoszącego, idealny do lekkich zastosowań związanych z układaniem towarów na regałach.

BT Tyro SHE100 może transportować i podnosić ładunki do 1000 kg. SHE100 jest dostępny z technologią litowo-jonową zapewniającą wysoką wydajność energetyczną. Łączy w sobie cechy napędzanego wózka podnośnikowego z niewielkimi rozmiarami ręcznego wózka paletowego. Wózek BT ​​Tyro Stacker to idealne rozwiązanie dla użytkowników wózków widłowych z napędem ręcznym i częściowo napędzanym, którzy chcą przejść na wózek widłowy z pełnym napędem.

Specyfikacja techniczna

 • Zintegrowany akumulator litowo-jonowy i ładowarka z wtyczką ścienną
 • Kompaktowe wymiary (długość wózka: 560 mm, wysokość korpusu: 770 mm)
 • Maksymalna wysokość podnoszenia: 3600 mm
 • Przezroczysta widoczność masztu - doskonała widoczność nad widłami
 • Niskie zużycie energii dzięki niskiej wadze i technologii Li-Ion
 • Centralne ramię sterujące
 • Ergonomiczne i intuicyjne sterowanie ramieniem dyszla, zawierającym tryb żółwia i przycisk bezpieczeństwa
 • Wyświetlacz informacyjny o stanie wózka, liczniku godzin, kodach błędów i stanie baterii
 • Uruchomienie kodu PIN
 • Zredukowana prędkość podczas pokonywania zakrętów
 • Automatyczne wyłączanie
 • Schowki

Uruchamianie kodem PIN

Dzięki zastosowaniu kodu PIN zapobiegamy możliwości nie autoryzowanego użycia wózka. Brak konieczności posiadania dodatkowych kluczy lub kart potrzebnych do uruchomienia wózka.Odpowiednia konstrukcja pin pada umożliwia obsługę w rękawiczkach. Duże i wyraźne przyciski minimalizują ryzyko pomyki podczas wpisywania kodu.

Kompaktowy, zwrotny i lekki

Ergonomiczna konstrukcja BT Tyro SHE100 jest idealna do lekkich zastosowań w ograniczonych przestrzeniach, takich jak małe sklepy i firmy. Wózek bez problemu poradzi sobie z pracą w ciasnych korytarzach , w windach i na antresolach. Zwarta konstrukcja wpływa na jakość pracy z wózkiem. Jest on łatwiejszy w prowadzeniu i nie sprawia trudności nawet niedoświadczonym operatorom.

Zasilanie

Wózek został wyposażony w bezobsługowy akumulator litowo-jonowy, łatwy w użyciu i ładowaniu.Akumulator litowo-jonowy umożliwia doładowywanie baterii nawet podczas krótkotrwałych przerw w pracy. Technologia baterii litowo-jonowych pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze w porównaniu z kosztami użytkowania tradycyjnych baterii. Dodatkowo SHE 100 posiada wbudowany prostownik dzięki któremu ładowanie jest niezwykle proste.

Funkcja automatycznego zwalniania w zakrętach

Kontrola prędkości podczas zakrętu zapewnia bezpieczny i stabilny transport ładunków w każdej sytuacji. Zabezpiecza przed przewróceniem się towaru nie tylko podczas zakrętów ale też gwałtownych manewrów. Nawet niedoświadczony operator może w bezpieczny sposób operować wózkiem podczas transportu ładunków w zakrętach.

Funkcja wolnej jazdy przy pionowej pozycji ramienia sterującego

Tryb wolnej jazdy dostępny również w pozycji pionowej dyszla pozwala na bezpieczne i precyzyjne przenoszenie palet oraz manewrowanie z wrażliwymi ładunkami. Precyzja w manewrowaniu to większe bezpieczeństwo i niskie ryzyko uszkodzenia ładunku.

Doskonała widoczność

Konstrukcja masztu pozwala na doskonałą widoczność zarówno podczas pracy z ładunkiem na poziomie 0 jak również podczas podnoszenia towaru. Operator dokładnie widzi przestrzeń pracy i może precyzyjnie wykonywać czynności. Doskonała widoczność wpływa również pozytywnie na poziom bezpieczeństwa i ogranicza ryzyko wypadków przy pracy.

Jeśli jesteś zaintersowany tym produktem - zapraszamy do kontaktu

Odpiszemy najszybciej jak to tylko możliwe. Wszystie pytania są uważane za pofune zgodnie z naszą Polityką Prywatności

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jaktorowie (96-313), przy ul. Potockiego 1A. Twoje dane osobowe zamieszczone w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu komunikacji z Tobą, w szczególności w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie, nawiązania współpracy z podmiotem, który reprezentujesz lub z którym współpracujesz, ustalenia lub dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami. W przypadku, gdy wyrazisz na to zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe również w celach marketingu produktów lub usług własnych Administratora. W związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych przysługują Tobie następujące prawa: prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych oraz prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyczyść wszystko