Otrzymaliśmy nagrodę Best Quality Employer 2021

Uzyskaliśmy nagrodę Best Quality Employer przyznaną przez niezależną organizację certyfikującą.

To wyróżnienie stanowi obiektywne potwierdzenie jakości polityki personalnej prowadzonej przez firmę.

Best Quality Employer to potwierdzenie dla Pracowników i Kandydatów, że przestrzegamy dobrych praktyk w polityce zatrudnienia; efektywnie zarządzamy zasobami ludzkimi, zapewniamy stabilność zatrudnienia; wspieramy rozwój, wymianę wiedzy i dokształcanie; umożliwiamy realizację ciekawych projektów i zdobywanie nowych kompetencji; pielęgnujemy kulturę organizacyjną i dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Tytuł Best Quality Employer jest bardzo ważnym wyróżnieniem dla Toyota Material Handling. Od ponad 30 lat dbamy nie tylko o jakość i najwyższe standardy w zakresie realizowanych przez nas projektów sprzedażowych, ale nade wszystko o stworzenie miejsca pracy, gdzie pasję można połączyć z satysfakcją - być częścią jednej z najnowocześniejszych firm zajmujących się transportem wewnętrznym.

To także dowód na to, że jesteśmy firmą, która oferuje bardzo dobre i przyjazne dla pracowników warunki zatrudnienia. Sukces naszej firmy nie byłby możliwy bez naszych pracowników, dlatego przemyślana i odpowiedzialna polityka personalna jest nieodłączną częścią naszej Strategii „Jakość we wszystkim co robimy”. Znalezienie się w gronie najlepszych Pracodawców w Polsce zobowiązuje i jednocześnie mobilizuje – w ramach naszej wartości jaką jest KAIZEN - do ciągłego podnoszenia sobie poprzeczki by ten tytuł utrzymać.

Kontakt z mediami

Toyota Material Handling Polska
Marcin Mańka, Marketing Manager
+48 22 753 20 00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >


Certyfikat Best Quality Employer

 


Wyczyść wszystko