Spalinowe wózki Toyota Tonero z 7-letnią gwarancją na silnik!

Toyota Material Handling Polska oferuje najlepszą na rynku, bo trwającą 7 lat czyli 84 miesiące gwarancję na silnik w wózkach Toyota Tonero o 1.5-3.5t.

Toyota Material Handling Polska oferuje najlepszą na rynku, bo trwającą 7 lat czyli 84 miesiące gwarancję na silnik w wózkach Toyota Tonero o 1.5-3.5t.

Nową gwarancją objęte są wózki Tonero 1.5-3.5, niezależnie od rodzaju napędu – zarówno Diesel jak i LPG oraz z każdym z dostępnych rodzajów przekładni: hydrostatyczną i hydrokinetyczną.

Gwarancja obejmuje wszystkie modele wózków spalinowych do 3.5 tony. Jest to unikalna i wyjątkowo korzystna dla użytkownika oferta: 7 lat gwarancji z limitem aż 14.000 motogodzin.

Tylko Toyota posiada w wózkach CB IC własny, skonstruowany  i wyprodukowany we własnych zakładach silnik przemysłowy.  Silniki Toyota produkowane  w oparciu o system TPS to synonim jakości oraz długotrwałej niezawodności. Silniki te są specjalnie zaprojektowane do zastosowań przemysłowych i zapewniają optymalne osiągi  oraz niskie zużycia paliwa.

 

"Przedłużona gwarancja na silnik to kolejny dowód na jakość i trwałość wózków Toyota. Wózki Toyota są niezawodne i cieszymy się, że możemy podkreślić ten fakt przy pomocy tej wyjątkowej oferty" -mówi Marek Stypka Head of Product Management w TMHPL. "Siedmioletnia ochrona gwarancyjna na silnik także znacząco wyróżnia słynąca z niezawodności markę Toyota spośród konkurencji na rynku" - dodaje.

Kontakt z mediami

Toyota Material Handling Polska
Marcin Mańka, Marketing Manager
+48 22 753 20 00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >

Wyczyść wszystko