Toyota Material Handling Europe otrzymała platynowy medal EcoVadis po raz 4. z rzędu

Mimo że konkurencja gwałtownie wzrosła, Toyota Material Handling Europe po raz kolejny uzyskała platynowy poziom EcoVadis.

Z wynikiem 79 na 100, Toyota Material Handling Europe znajduje się wśród 1% najlepszych firm ocenianych przez EcoVadis. Uzyskanie tego wyniku czwarty rok z rzędu jest naprawdę wyjątkowym osiągnięciem.

Z biegiem czasu tworzenie indeksu ryzyka i wydajności zrównoważonego rozwoju EcoVadis lub uzyskiwanie ogólnie dobrych ocen zrównoważonego rozwoju stało się pewnego rodzaju konkurencją. Jest to wyścig z czasem, w którym wiele firm chce dostać się do 1% najlepszych. Dlatego z roku na rok coraz trudniej jest sprostać rosnącym wymaganiom.

 

"Toyota Material Handling Europe osiągnęła lepsze wyniki w porównaniu z ubiegłym rokiem. Mając to na uwadze wzrost konkurencji, jest jednak pewne, że jako organizacja otrzymamy poziom Platinum", mówi Carina Strömberg, starszy specjalista ds. HR

 

Nie tylko EcoVadis zwiększył swoje oczekiwania wobec działań Toyota Material Handling Europe na rzecz zrównoważonego rozwoju. Klienci również. W rzeczywistości cały łańcuch dostaw musi zostać przeanalizowany, aby móc kontrolować wpływ biznesowy firmy na środowisko i społeczeństwo. Od dostawców po fabryki, od lokalnych biur po rynek wózków używanych, wszystko jest w trakcie przeglądu.

 

"Kaizen i Challenge to dwie podstawowe wartości Toyoty i nieustannie koncentrujemy się na rzeczach, które można poprawić" – mówi José Maria Gener, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Toyota Material Handling Europe. "Ale kiedy dostajesz taką ocenę, dobrze jest nabrać dystansu i zastanowić się, jak miło jest pracować dla firmy znajdującej się w rankingu Top1%, jeśli chodzi o tak ważne sprawy, jak środowisko,  bezpieczne i zdrowe warunki pracy, prawa człowieka i etyka”

 

EcoVadis jest najbardziej zaufanym na świecie dostawcą ocen zrównoważonego rozwoju biznesu. Uzyskanie platynowej  odznaki EcoVadis dowodzi, że Toyota Material Handling Europe kontynuuje postępy w realizacji długoterminowych celów zrównoważonego rozwoju.

> Więcej o naszym podejściu do zrównoważonego rozwoju

Kontakt z mediami

Toyota Material Handling Polska
Marcin Mańka, Marketing Manager
+48 22 753 20 00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >

Wyczyść wszystko