Toyota Material Handling otrzymała Certyfikat Great Place to Work!

Certyfikat uzyskaliśmy na podstawie opinii znakomitej większości pracowników, co potwierdza, że TMHPL to wspaniałe miejsce pracy.

Certyfikat ten jest przyznawany na podstawie badania opinii pracowników na temat kultury organizacyjnej i warunków zatrudnienia.

Great Place to Work® to renomowana organizacja badawcza, która ocenia miejsca pracy na podstawie takich kryteriów jak uczciwość, sprawiedliwość,

możliwość rozwoju oraz ogólne poczucie zadowolenia z pracy dla konkretnego pracodawcy. Z ogromną satysfakcją informujemy, że 72% naszych pracowników wzięło udział w badaniu i wyraziło pozytywne opinie, co zaowocowało przyznaniem certyfikatu.

 

Paweł Wierzbicki  Dyrektor Zarządzający Toyota Material Handling Polska, wyraził entuzjazm z powodu uzyskania tego wyróżnienia.

W oświadczeniu powiedział: Certyfikat Great Place to Work jest potwierdzeniem, że Toyota Material Handling Polska jest dobrym miejscem pracy, jest to dla mnie dobra wiadomość. Dziękuję Wam za wzięcie udziału w tym badaniu.  Wasze opinie i odpowiedzi jako zespołu, potwierdzają zaangażowanie naszej firmy w stworzenie inspirującego i satysfakcjonującego środowiska pracy dla Każdej/Każdego z nas. Cieszę się z tego certyfikatu, z niecierpliwością czekam na wyniki, które wspólnie będziemy analizować i wyciągać wnioski, aby „Razem zmieniać na lepsze”.

 

"Uzyskanie certyfikatu Great Place to Work już w pierwszej edycji badania to wielki sukces, i także zobowiązanie do wspólnego kontynuowania pracy nad naszą kulturą i sposobem pracy"- mówi Maja Pietrzak, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, Komunikacji i Zrównoważonego Rozwoju

 

 

Uzyskanie certyfikatu Great Place to Work to potwierdzenie, że Jakość, która jest naszym wyróżnikiem na rynku, procentuje również w postaci wysokiego stopnia zadowolenia i dumy naszych pracowników z miejsca pracy, które razem tworzymy

Kontakt z mediami

Toyota Material Handling Polska
Marcin Mańka, Marketing Manager
+48 22 753 20 00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >

Wyczyść wszystko