Złoty poziom Toyota Lean Academy dla Toyota Material Handling Polska

Toyota Material Handling Polska potwierdziła najwyższe standardy swojej pracy, uzyskując złoty poziom Toyota Production System

Drugi rok z rzędu Toyota Material Handling Polska potwierdziła najwyższe standardy swojej pracy, uzyskując złoty poziom Toyota Production System, poświadczany przez europejską Toyota Lean Academy. Dodatkowe uznanie i punkty zostały przyznane za kolejne ulepszenia między okresami. Toyota Material Handling Polska znajduje się tym samym w czołówce krajów europejskich biorących udział w programie.

Toyota Lean Academy jest organizacją działającą w ramach Toyota Material Handling Europe, powstałą w roku 2015 (nazwa i dzisiejsza forma ukształtowały się w roku 2017), której misją jest dzielenie się wiedzą dotyczącą oryginalnej formuły TPS z naszymi Klientami. W ramach swoich usług TLA oferuje m.in. audyty, usługi konsultingowe czy projekty naprawcze. Jednym z przedmiotów działalności TLA jest także poprawa procesów wewnątrz organizacji oraz certyfikacja jednostek lokalnych. Więcej informacji na temat Toyota Lean Academy, można znaleźć na stronie: https://toyota-forklifts.eu/toyota-lean-academy/.

Cieszymy się, że pracując w oparciu m.in. o standaryzację i chęć ciągłej poprawy (kaizen) przyczyniamy się do wspierania operacji naszej Firmy, w szczególności w ramach usług wynajmu, dostarczając naszym Klientom wysoką jakość obsługi. Jednocześnie orientacja na eliminację strat wewnątrz procesów pozwala nam na utrzymanie atrakcyjnej oferty cenowej. Zaznaczyć należy, że także nasze usługi serwisowe są realizowane w oparciu o metody i wartości TPS, w dedykowanej dla tego obszaru formule Toyota Service Concept.

Toyota od zawsze stawia bezpieczeństwo i jakość w centrum swojej strategii. Toyota Material Handling Polska oraz jej zaangażowany Zespół udowadniają, że celem jest brak kompromisów w jej realizacji.


 


Kontakt z mediami

Toyota Material Handling Polska
Marcin Mańka, Marketing Manager
+48 22 753 20 00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >

Wyczyść wszystko