O Toyota Material Handling

Więcej o Toyocie

Numer jeden na świecie

Toyota Material  Handling Polska

 

Toyota Material Handling Polska jest częścią Toyota Material Handling Europe (TMHE) europejskiego oddziału Toyota Material Handling Group, firmy powstałej w celu integracji działań firm Toyota Material Handling Company (TMHC) i BT Industries Group na świecie. Toyota Material Handlling Group należy do Toyota Industries Corporation (TICO) - światowego lidera w produkcji urządzeń do transportu wewnętrznego. Struktura Toyota Material Handling Polska powstała na bazie jednej firmy – BT Polska Sp. z .o.o. Oferowane przez nas produkty do transportu wewnętrznego marek Toyota i BT produkowane są Europie w trzech centrach produkcyjnych zlokalizowanych w Ancenis we Francji, Mjölby w Szwecji i w Bolonii we Włoszech.

Nowa organizacja Toyota Material Handling Polska oferuje klientom korzyści w postaci szerokiej oferty produktów i usług. Nasza wiedza zostaje wzbogacona połączonym globalnym doświadczeniem firm Toyota i BT, które działają w przemyśle odpowiednio od ponad 50-ciu i 60-ciu lat. Celem wprowadzanych przez nas zmian jest coraz lepsza obsługa naszych klientów poprzez urozmaicenie asortymentu i udoskonalenie jakości produktów i usług.

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

ul. Potockiego 1A; 96-313 Jaktorów

NIP: 522-10-06-096 
Regon: 010758321

Kapitał zakładowy: 437 500 zł 
KRS: 0000046001 
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIV wydział Gospodarczy KRS

GIOŚ E0018238WBW

Gdzie można nas znaleźć

System Produkcyjny Toyoty (TPS)

Toyota Production System (TPS) to zestaw podstawowych zasad i procedur, które wpływają na każdy aspekt organizacyjny naszego przedsiębiorstwa.

Dowiedz się więcej o TPS

Koncepcja Serwisowa Toyoty (TSC)
Koncepcja Serwisowa Toyoty

Nasz serwis to solidne wsparcie z perspektywicznym myśleniem. Wyjątkowa wydajność w transporcie wewnętrznym to podstawowy cel naszych serwisowych kontraktów i Koncepcji Serwisowej Toyoty (TSC).

Dowiedz się więcej o TSC

Wyczyść wszystko