Wynajmij wózek widłowy w ramach wynajmu długoterminowego LTR360

Dlaczego warto?

Dajemy gwarancję stałej raty przez cały okres trwania kontraktu - bez względu na zmiany kursów czy skokowe wzrosty stóp. Nasza kalkulacja opiera się na stabilnej racie, dając Państwu pewność i przewidywalność budżetu.

 

Mobilny Serwis

Nasza oferta obejmuje przeglądy i naprawy gwarancyjne, a co więcej - korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć na dodatkowe korzyści, takie jak zniżki na naprawy. Szczegóły oferty dostępne są w trakcie indywidualnych negocjacji. Nasz mobilny serwis działa sprawnie, w miejscu dogodnym dla Państwa.

 

Ubezpieczenie OC + AC Prestige

Porównując nasze stawki ubezpieczeniowe z konkurencją, możecie Państwo liczyć na bardzo atrakcyjne warunki. Ponadto, nasz zakres ochrony ubezpieczeniowej jest szeroki, obejmując nawet uszkodzenia wynikłe z pracy operatora.

 

Wózek zastępczy

Zapewniamy Państwu wózek zastępczy w przypadku, gdy naprawa przewidziana przez serwis przekroczy 72 godziny. Naszym celem jest zapewnienie Państwu ciągłości działania, nawet w sytuacjach kryzysowych.

 

Telematyka I-Site

Dzięki naszej zaawansowanej telematyce I-Site, mają Państwo pełną kontrolę nad flotą pojazdów, co pozwala zoptymalizować zarządzanie flotą i oszczędzić czas oraz pieniądze.

 

Dedykowany Opiekun Floty

Oferujemy Państwu dedykowanego opiekuna floty, który będzie jednym punktem kontaktu z naszą firmą. Nasz opiekun zadba o wszelkie Państwa potrzeby i zagwarantuje szybką i profesjonalną obsługę.

Nie zwlekajcie z wyborem - skorzystajcie z naszej oferty już dziś i cieszcie się komfortem, bezpieczeństwem oraz oszczędnością!

Skontaktuj się z nami!

hubspot_40_60

Zostaw nam swoje dane. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, w celu wyboru najlepszej oferty wynajmu długoterminowego.

Wyczyść wszystko