I_Site Starter

Standardowo wyposażony w zintegrowaną telematykę, z pakietem I_Site Starter, Twój inteligentny wózek jest gotowy do dostarczenia niezbędnych informacji o Twojej flocie.

Przegląd floty

Pełny przegląg wszystkich inteligentnych wózków widłowych połączonych z siecią wraz z odpowiednimi danymi, takimi jak:

 

  • Typy wózków
  • Numery seryjne
  • Wiek wózka
  • Motogodziny
  • Zgłoszenia serwisowe

Zgłoszenia serwisowe w aplikacji

Aby uzyskać szybką i łatwą reakcję serwisową, możesz skontaktować się bezpośrednio z zespołem serwisowym, wysyłając wiadomość ze zdjęciem.

 

  1. Idź do Zgłoszenie serwisowe.
  2. Wybierz wózek z listy.
  3. Opisz problem i dodaj zdjęcia.

 

Motogodziny

Śledzenie godzin pracy i liczników bieżących pomaga zaplanować interwały konserwacyjne, aby przedłużyć cykl życia inteligentnego wózka.

I_Site Starter w standardzie


Od października 2018 wózki magazynowe Toyota są standardowo wyposażone w osprzęt I_Site. Jeśli od tego czasu kupiłeś wózek magazynowy i nie korzystasz jeszcze z danych ze swojej floty, możesz szybko uzyskać dostęp do kluczowych informacji za pomocą I_Site Starter, wypełniając ten formularz.

Dowiedz się więcej!

Jestem zainteresowany:

Więcej informacji na temat centralnego magazynu VELUX

Jako największy na świecie producent okien dachowych, VELUX tworzy lepsze środowisko i poprawia jakość życia pod dachem. Pomaga mu w tym system zarządzania flotą I_Site. 

Velux case study >

Dzięki I_Site Danske Fragtmænd poprawia swoją produktywność i bezpieczeństwo

Terminal Danske Fragtmaend w Taulov wprowadził do użytku narzędzie do zarządzania flotą I_Site, które zapewnia pełen wgląd w pracę używanych w terminalu 42 wózków.

Danske Fragtmaend case study >

Toyota zapewnia firmie Natures Menu system z regałami wjezdnymi dla jej mroźni

Natures Menu otrzymało kompletne rozwiązanie logistyczne oferowane przez Toyotę do przechowywania surowej mrożonej karmy dla zwierząt domowych. Regały wjezdne w ich mroźni mogą pomieścić prawie 1000 palet.

Natures Menu case study >

Firma Ecochem stawia na system regałów i wózków wahadłowych

W swojej nowej fabryce w Willebroek firma Ecochem International produkuje dodatki zmniejszające palność oparte na przyjaznych dla środowiska środkach chemicznych. Ecochem wybrała nie tylko wózki widłowe Toyota, ale także nasz system regałów i wózków wahadłowych.

Ecochem case study>

Wyczyść wszystko