;

Nowe i czystsze wózki Tonero HST

Spalinowe wózki widłowe z przeciwwagą

 

 

Nowe i czystsze wózki Tonero HST  

Nasza oferta wózków z przekładniami hydrostatycznymi została udoskonalona, aby zapewnić większe wyczucie pojazdu przez operatora. Oto niektóre z ulepszonych funkcji:

 • Samonośna kabina zapewnia niższy poziom hałasu i wibracji
 • Niezależne funkcje napędu i podnoszenia dla zoptymalizowanych operacji
 • Przemysłowy silnik Toyoty z DPF (filtrem cząstek stałych)
 • Nowe energooszczędne światła LED

Zobacz nasze produkty

Hydrokinetyczne wózki spalinowe z przeciwwagą do 3,5t

Wózki spalinowe z przekładnią hydrokinetyczną

 • Dostępne z silnikiem diesel lub LPG
 • System Aktywnej Stabilności (SAS)
 • Udźwig do 3.5 t, maszty do 7 m
 • Zgodne z najnowszymi przepisami dotyczącymi emisji

Wózki z przeciwwagą Toyota Tonero o ładowności do 3,5 tony oferują wysoki poziom stabilności i wydajności do lekkich i ciężkich prac w aplikacjach zewnętrznych. Niski poziom hałasu i wibracji, jak również szeroka gama dostępnych kabin zdecydowanie podnoszą poziom komfortu operatora. Te szybkie i zwrotne wózki są dostępne z silnikiem na olej napędowy lub LPG. Oferujemy również wózki spalinowe z pełnymi kołami, przeznaczone do pracy w ciasnych przestrzeniach wewnętrznych.

Zobacz nasze hydrokinetyczne wózki spalinowe z przeciwwagą
Wózki spalinowe wyposażone w przekładnię hydrostatyczną

Wózki spalinowe wyposażone w przekładnię hydrostatyczną

 • Przekładnia hydrostatyczna
 • System Aktywnej Stabilności (SAS)
 • Udźwig do 3,5 t
 • Zgodne z najnowszymi przepisami dotyczącymi emisji

Wszystkie wózki Toyota Tonero z przeciwwagą o ładowności do 3,5 tony są dostępne z przekładnią hydrostatyczną, która jest alternatywą dla przekładni hydrokinetycznej. Przekładnia hydrostatyczna (HST) zwiększa zwrotność i umożliwia szybkie zmiany kierunku jazdy.
Poprawia również przyspieszenie i pozwala hamować silnikiem. Natomiast przekładnia hydrokinetyczna idealnie sprawdza się przy przenoszeniu ładunków na dłuższe dystanse i podnoszą poziom płynności jazdy.
Model Tonero Stage V HST, począwszy od 2 t, oferuje teraz najwyższy komfort operatora dzięki całkowicie „samonośnemu” miejscu pracy operatora, zapewniającemu niższy poziom wibracji i hałasu.

Zobacz nasze hydrostatyczne wózki spalinowe z przeciwwagą
Wózki spalinowe z przeciwwagą przeznaczone do ciężkich aplikacji

Wózki spalinowe o wysokiej ładowności

 • Dostępne z silnikiem diesel lub LPG
 • System Aktywnej Stabilności (SAS)
 • Udźwig do 8 t, maszty do 6 m
 • Zgodne z najnowszymi przepisami dotyczącymi emisji

Zaprojektowane do intensywnej pracy, wysokotonażowe wózki widłowe z przeciwwagą Toyota Tonero są wyposażone w trwałe podwozie i mocne silniki Toyoty, które zapewniają doskonałe parametry eksploatacyjne. Te niezawodne wózki są napędzane silnikami Diesla lub zasilanymi LPG są proste w obsłudze i serwisowaniu. Oferujemy również wózki spalinowe z przeciwwagą z pełnymii kołami, przeznaczone do pracy w ciasnych przestrzeniach wewnętrznych.

Zobacz nasze wózki spalinowe z przeciwwagą przeznaczone do ciężkich aplikacji

Co oznacza Stage 5 dla wózków spalinowych?

Stage V lub Stage 5 to nowe europejskie rozporządzenie w sprawie emisji spalin dla maszyn samojezdnych nieporuszających się po drogach, w tym wózków widłowych (2016/1628/WE), które weszło w życie z dniem 1 stycznia 2019 r. Celem normy Stage 5 jest redukcja emisji przez silniki spalinowe poprzez obniżenie poziomów emisji spalin generowanych przez silniki diesla i silniki benzynowe (LPG).

Co muszę zrobić jako klient?

Upewniliśmy się, że nasze silniki spełniają wymagania normy, oferując jednocześnie taką samą jakość i osiągi Toyoty jak zawsze przy jak najniższym wpływie na całkowity koszt posiadania (TCO). Toyota Material Handling kontynuuje pracę z silnikami Toyota, które oferują wszystkie zalety w zakresie trwałości, dostępności części, łatwości serwisowania, jak też wielu innych kwestii. Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem handlowym Toyoty, aby uzyskać więcej porad dotyczących doboru odpowiedniego wózka widłowego dla danego zastosowania.

Wyczyść wszystko