Wózki do kompletacji zamówień

Lekkie wózki kompletacyjne do niskiego poziomu

 • Lekki i zwrotny

Seria BT Optio N to lekkie, kompaktowe wózki do kompletacji zamówień o wąskim podwoziu. Zaprojektowane do dokowania z różnymi przyczepami, nadają się do szerokiej gamy środowisk.

Zobacz nasze lekkie wózki kompletacyjne do niskiego poziomu

Wózki kompletacyjne do niskiego poziomu

 • Dostępne z akumulatorami litowo-jonowymi
 • Wszechstronne
 • Wysokość kompletacji do 2,8 m
 • Inteligentny wózek

BT Optio serii L to szybkie i wydajne wózki do kompletacji zamówień, charakteryzujące się wysokim poziomem ergonomii. Zaprojektowano je z myślą o wydajności pracy i komforcie operatora. Wykorzystują wytrzymałe podwozie o budowie modułowej. Oferujemy również specjalistyczne wózki do kompletacji zamówień, wyposażone w takie rozwiązania jak podnoszona platforma operatora i urządzenia sterujące działające na różnych wysokościach, czy też układ zdalnego sterowania. Wózek wyposażony jest w oprzyrządowanie telematyczne powodujące, że jest to inteligentne urządzenie, z którym można się łączyć. W łatwy sposób możesz monitorować aktywność urządzenia oraz podnosić jego wydajność, bezpieczeństwo i efektywność.

Zobacz nasze wózki kompletacyjne do niskiego poziomu

Wózki kompletacyjne do średniego poziomu

 • Wysokość kompletacji do 3,4 m
 • Inteligentny wózek

Wózki BT Optio serii M zostały zaprojektowane do kompletacji zamówień ze średniego poziomu. Są dostępne w wersji kierowanej przewodem/szyną, oraz w odmianie o nieograniczonym zakresie ruchu. Zapewniają najwyższy poziom komfortu i wydajności pracy. Oferujemy również wózki do kompletacji zamówień spełniające bardziej specjalistyczne wymagania - takie jak wersje przechodnie umożliwiające ułożenie palet bezpośrednio na widłach. Wózek wyposażony jest w oprzyrządowanie telematyczne powodujące, że jest to inteligentne urządzenie, z którym można się łączyć. W łatwy sposób możesz monitorować aktywność urządzenia oraz podnosić jego wydajność, bezpieczeństwo i efektywność.

Zobacz nasze wózki kompletacyjne do średniego poziomu

Wózki kompletacyjne do wysokiego poziomu

 • Kierowane przewodem/szyną lub o nieograniczonym zakresie ruchu
 • BT Optipace
 • Wysokość kompletacji do 12,1 m
 • Inteligentny wózek

Wózki BT Optio serii H zostały zaprojektowane pod kątem kompletacji zamówień z wysokiego poziomu i są dostosowane do pracy w wąskich korytarzach. Dzięki wysokości kompletacji do 12,1 m oraz systemowi BT Optispace, oferują one doskonały poziom wydajności. Przestronna kabina i regulowane położenie urządzeń sterujących to rozwiązania podnoszące poziom komfortu operatora, nawet na dużych wysokościach. Dostępna jest również wersja przechodnia umożliwiająca umieszczanie palet bezpośrednio na widłach. Wózek wyposażony jest w oprzyrządowanie telematyczne powodujące, że jest to inteligentne urządzenie, z którym można się łączyć. W łatwy sposób możesz monitorować aktywność urządzenia oraz podnosić jego wydajność, bezpieczeństwo i efektywność.

Zobacz nasze wózki kompletacyjne do wysokiego poziomu
Wyczyść wszystko